Naudingi patarimai

Populiariausi stalo žaidimai visiems

2020 12 12
sachmatai paruosti zaidimui ant stalo salia kaledines eglutes

Atšalus orams, daugiau laiko tenka praleisti namuose, tačiau tai nereiškia, jog jis turi būti nuobodus ─ priešingai, įtraukę kitus namiškius, galite itin smagiai ir turiningai praleisti žiemos vakarus. Tam reikės geros nuotaikos, nusiteikimo ir bent vieno stalo žaidimo ─ jei kurį laiką juos buvote primiršę, siūlome susipažinti ir išbandyti pačius populiariausius. Kalėdiniai stalo žaidimai taps puikiu šventinės nuotaikos puoselėtoju.

plati stalo zaidimu ivairove jaukiems saltojo sezono vakarams

Stalo žaidimai vaikams

Jauniausius šeimos narius turėtų sužavėti šie įdomūs stalo žaidimai:

Gyvatės ir kopėčios

Šį žaidimą laimės tas, kuriam labiausiai nusišypsos sėkmė ridenant kauliukus – pasiekus kopėčių langelį, pavyks ženkliai pralenkti savo konkurentus, tuo tarpu laukianti gyvatė privers sugrįžti atgal. Ypatingų įgūdžių nereikalaujantis užsiėmimas taps smagia pramoga visiems, bent 3 metų sulaukusiems mažyliams.

Outfoxed!

Leiskite vaikučiams pasijausti tikrais detektyvais, kurie aiškinasi labai svarbią dilemą – kas išdrįso nugvelbti garsųjį ponios Plumpert pyragą. Mažyliai, rinkdami įkalčius ir išsiaiškindami įtariamuosius, turės galimybę surasti šio deserto vagį. Lengva nebus, tačiau jei visi jie darbuosis kaip komanda, nuo tokių detektyvų nepasislėps net ir pati gudriausia lapė!

Lietuva Tactic

Leiskite mažyliams geriau pažinti savo šalį: šiame žaidime jie ras daugiau kaip tūkstantį su Lietuva susijusių klausimų iš skirtingų sričių. Laimės tas, kuriam pavyks atsakyti į didžiausią jų kiekį. Galbūt prisijungsite bei sau iššūkį mesite ir Jūs? Gera nuotaika – garantuota!

Hasbro „Connect 4 Shots“

Tai – smagus ir ganėtinai aktyvus žaidimas, kurį patartina rinktis ne jaunesnėms kaip 8 metų atžaloms. Vaikams teks mėtyti kamuoliukus į tinklelį: kurio ranka bus taiklesnė, tas ir taps nugalėtoju. Tačiau nemanykite, kad viskas bus taip paprasta – vaikų laukia ne vienas iššūkis, kuris šį žaidimą pavers dar įdomesniu.

Atspėk kas?

Galima sakyti, kad tai – jau klasika tapęs stalo žaidimas. Jo metu uždavinėjami klausimai, į kuriuos galima atsakyti tik „taip“ arba „ne“ tam, kad būtų galima išsiaiškinti paslaptingus personažus. Spalvingos kortelės ir karikatūriškos iliustracijos užtikrins, kad nuobodu tikrai nebūtų!

Stalo žaidimai šeimai

seima zaidzia stalo zaidimus prie stalo vakare

Kartu su visa šeima turėtumėte išbandyti šiuos stalo žaidimus:

Codenames

Tai – intriguojantis, paslapčių ir užuominų kupinas žaidimas, kuris puikiai tiks gausesnei šeimai. Pasiskirstę į komandas ir šifruodami įvairių kodų pavadinimus, sieksite kuo greičiau išsiaiškinti, kas yra žudikas. Atrodo labai paprasta? Didžiausia intriga ta, jog iš tikrųjų jis slepiasi tarp Jūsų!

Monopolis

Stalo žaidimų klasika vadinamo Monopolio pristatinėti nebereikia: jis puikuojasi ne tik Lietuvos, bet ir kitų valstybių populiariausių žaidimų sąrašuose. Tad jei šio žaidimo dar neišbandėte, vertėtų sunerimti! Pirkti, parduoti, išnuomoti, statyti, kurti strategijas ─ veiklos užteks ne vienam niūresniam žiemos vakarui, o lengvai perprantamos taisyklės bus suprantamos tiek mažiems, tiek dideliems. Neturintiems laiko, verta pagalvoti apie naująją Monopolio versiją „Speed“, šį žaidimą leidžiančią sužaisti vos per dešimt minučių. Šiame žaidime rasite laiką fiksuojantį laikmatį ir kartu su kitais žaidėjais savo pirkimus galėsite daryti vienu metu, tad prekyba vyks gerokai efektyviau.