Naudingi patarimai

Barzdos formavimas: populiariausi 2021 metų stiliai

Didelis barzdaskučių pasirinkimas
2021 01 27
vyras su kruopsciai sutvarkyta barzda

Nepriekaištingai prižiūrėta, vešli ir sveikai atrodanti barzda kiekvieno ją auginančio vyro svajonė. Tinkamai pasirinktas barzdos kirpimas atrodys itin vyriškai, jei tik atsižvelgsite į savo veido formą. Jei pritrūkote idėjų ar tiesiog norite paeksperimentuoti ir išbandyti kažką naujo – skaitykite ir sužinokite kokie barzdos formavimo stiliai bus madingi šiemet ir kaip formuoti barzdą tinkamai. 

10 populiariausių barzdos stilių ( barzdos formos)

Kai kurie barzdų stiliai – tapę tikra klasika ir nesikeičia jau ne vienerius metus. Vis tik, galima pastebėti tendenciją, kad retro stilius tampa vis populiaresnis tarp jaunų vyrų. Ką šiais metais išbandyti barzdų savininkams skaitykite žemiau.

Apvalios formos barzda

rato formos barzdos stilius

Kitaip dar vadinama standartine, ši barzda yra ūsų ir suapvalintos vadinamos „ožio“ barzdelės derinys. Itin tvarkingai atrodanti, nereikalaujanti labai daug priežiūros, todėl tokia pamėgta vyrų. Puikiai tinka turintiems apvalios formos veidą. 

Pilna barzda

pilnos barzdos stilius

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais bus madingas pilnos barzdos stilius. Tačiau, ar pavyks užsiauginti tokią vešlią barzdą priklausys tik nuo jūsų genetikos. Turėtumėte tiesiog leisti plaukams augti ir laikui bėgant juos šiek tiek paformuoti naudojantis barzdaskute. Vis tik, norint turėti didelę, tačiau tuo pačiu ir sveikai atrodančią barzdą, reikės įdėti nemažai darbo. Neišlaikant formos bei nemaitinant plaukelių specialiomis priemonėmis, barzda atrodys tiesiog netvarkingai ir nesuteiks jokio grožio. Šis stilius idealiai tinka turintiems deimanto ar trikampio formos veidą. 


Elegantiški riesti ūsai