Naudingi patarimai

Barzdos formavimas: populiariausi 2021 metų stiliai

Didelis barzdaskučių pasirinkimas
2021 01 27
vyras su kruopsciai sutvarkyta barzda

Nepriekaištingai prižiūrėta, vešli ir sveikai atrodanti barzda kiekvieno ją auginančio vyro svajonė. Tinkamai pasirinktas barzdos kirpimas atrodys itin vyriškai, jei tik atsižvelgsite į savo veido formą. Jei pritrūkote idėjų ar tiesiog norite paeksperimentuoti ir išbandyti kažką naujo – skaitykite ir sužinokite kokie barzdos formavimo stiliai bus madingi šiemet. 

10 populiariausių barzdos stilių

Kai kurie barzdų stiliai – tapę tikra klasika ir nesikeičia jau ne vienerius metus. Vis tik, galima pastebėti tendenciją, kad retro stilius tampa vis populiaresnis tarp jaunų vyrų. Ką šiais metais išbandyti barzdų savininkams skaitykite žemiau.

Apvalios formos barzda

rato formos barzdos stilius

Kitaip dar vadinama standartine, ši barzda yra ūsų ir suapvalintos vadinamos „ožio“ barzdelės derinys. Itin tvarkingai atrodanti, nereikalaujanti labai daug priežiūros, todėl tokia pamėgta vyrų. Puikiai tinka turintiems apvalios formos veidą. 

Pilna barzda

pilnos barzdos stilius

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais bus madingas pilnos barzdos stilius. Tačiau, ar pavyks užsiauginti tokią vešlią barzdą priklausys tik nuo jūsų genetikos. Turėtumėte tiesiog leisti plaukams augti ir laikui bėgant juos šiek tiek paformuoti naudojantis barzdaskute. Vis tik, norint turėti didelę, tačiau tuo pačiu ir sveikai atrodančią barzdą, reikės įdėti nemažai darbo. Neišlaikant formos bei nemaitinant plaukelių specialiomis priemonėmis, barzda atrodys tiesiog netvarkingai ir nesuteiks jokio grožio. Šis stilius idealiai tinka turintiems deimanto ar trikampio formos veidą. 


Elegantiški riesti ūsai

riesti usai

Šis stilius išpopuliarėjo dar antrosios Prancūzijos Imperijos laikotarpiu, tačiau ne ką mažiau pamėgtas jis ir šiais laikais. Labiausiai tinka pailgą arba stačiakampio formos veidą turintiems vyrams. Norint, kad ūsai išlaikytų savo formą dienos eigoje, naudokite specialias formavimo priemones. Jei norite daugiau apie tai, kokias priemones bei prietaisus naudoti, paskaitykite straipsnį apie barzdos priežiūrą.

„Dviejų dienų“ barzdelė

dvieju dienu barzdele

Vienas paprasčiausių ir sėkmingiausių būdų atrodyti žavingai yra vadinamoji „dviejų dienų“ barzdelė. Tinka bet kokiai veido formai. Tiesa reikėtų atsižvelgti ir į tai ar jūsų barzda auga tolygiai, nėra plikų zonų, kuriose plaukai neželia. Priešingu atveju atrodysite ne tik, kad ne žavingai, o paprasčiausiai netvarkingai. 

3-5mm arba 6 mm ilgio barzda

trumpa barzdele

Visgi, jeigu nenorite barzdos priežiūra rūpintis kas dvi dienas, galite pabandyti užsiauginti maždaug 3-5mm ilgio barzdą. Madingai atrodysite ir pasirinkę 6mm ar dar ilgesnę barzdą, tačiau jai reikės skirti šiek tiek dėmesio, siekiant išvengti virš Adomo obuolio ar ant skruostų augančių plaukelių. Jei trūksta žinių kaip užsiauginti vešlią ir sveikai atrodančią barzdą, tuomet paskaitykite mūsų paruoštą straipsnį apie barzdos auginimą. 

Švarus skutimas

visiskai svarus skutimas

Siekiant atrodyti stilingai, galima ir visiškai švariai nusiskusti barzdą, taip atrodant ypač solidžiai ir tvarkingai. Beje, kai kurie tyrimai rodo, kad moterims labiausiai patinka būtent švariai nusiskutę vyriškiai. Vis tik, norint, kad veidas būtų glotnus, neparaudęs ir nenusėtas mažais spuogeliais, reikėtų pasirūpinti kokybiškomis skutimosi priemonėmis bei gera barzdaskute