Naudingi patarimai

Praustuvų mados ir tendencijos

Didelis praustuvų pasirinkimas
2018 02 20
modernus ir tvarkingas vonios kambarys su nauju praustuvu

Nors praustuvai vonios kambaryje visų pirma atlieka pagrindinę savo funkciją, visgi, gausi formų ir stilių įvairodė leidžia šį įrenginį paversti ir dailiu interjero akcentu. Tad jeigu norite, kad naujasis vonios praustuvas atitiktų populiariausias šių metų tendencijas, siūlome susipažinti su šiais patarimais.

Top 10 Praustuvų


  1. Šiais metais dominuos iš vienos medžiagos „pagaminti“ vonios kambariai, tad jeigu vadovausitės šia taisykle, tačiau vis tiek norėsite išsiskirti, daugiau dėmesio skirkite kriauklės formai.
  2. Kalbant apie medžiagas, populiarumo sulauks mediena, akmens masė ir kiti natūralūs paviršiai, spinduliuojantys jaukumu ir ženkliai pridedantys prie unikalaus vonios kambario interjero.
  3. Visgi, labiausiai dominuos laisvai pastatomos, iš natūralaus akmens pagamintos kriauklės, kurios jau kelis metus atsiduria tendencijų sąrašo viršūnėse.
  4. Dar geriau, jeigu rinksitės rankų darbo praustuvus – unikalios jų formos ir skirtingi vidaus bei išorės paviršiai dar labiau išplečia kambario dekoravimo galimybes. Platų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje.
  5. Išbandykite ir stiklą – šio tipo praustuvai bus ne tik patvarūs, bet ir labai gražūs. Jie atrodo lengvi, siūlo elegantiškas formas ir skaidrius dizainus, puikiai tinka net ir mažesniam vonios kambariui ir taip pat patenka į šių metų madingiausiųjų sąrašą.
  6. Šiemet daug dėmesio sulauks ir industrinis stilius, tad galite rinktis metalą ar tamsų betoną primenančius vonios praustuvus.
  7. Abejojantiems dėl tokių spalvų, galima rinktis ir šviesesnius pilkos spalvos atspalvius, kurie vonios kambariui taip pat suteiks išskirtinio žavesio.
  8. Nors tradicinės baltos kriauklės visuomet išliks klasika, tikėtina, kad šiais metais jas pakeis unikalūs akmens masės ar lieto marmuro šedevrai.
  9. Šiais metais madingi bus mėlyno atspalvio vonios kambariai, tad tikrai drąsiai galite rinktis ir melsvos spalvos praustuvą.
  10. Populiarios išliks ir ryškių spalvų keramikinės kriauklės, kurios tampa dėmesį atkreipiančiu vonios akcentu ir tuo pačiu suteikia galimybę čia sukurti jaukią atmosferą.

Šiame sąraše tikrai pavyks atrasti Jums labiausiai patinkantį stilingą vonios praustuvą. Nepamirškite atsižvelgti ir į šioje patalpoje vyraujantį dizainą – tai padės nuspręsti, koks turėtų būti kriauklės stilius.

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?