Naudingi patarimai

Reglaineriai: kas tai ir kodėl verta juos įsigyti?

Didelis fotelių reglainerių pasirinkimas
2020 05 25
mergina poilsiauja ant sofos reglainerio su poilsio funkcija

Tų, kurie namuose nori sukurti maksimaliai patogią aplinką, dėmesį patraukia reglaineriai. Tai – sofos arba foteliai, turintys nuleidžiamą atlošą ir į viršų pasikeliančią kojų atramą. Reguliuojant šias pozicijas, galima itin patogiai įsitaisyti ir maksimaliai atsipalaiduoti. Visgi, tokie baldai turi ir kur kas daugiau privalumų – dėl kokių priežasčių verta jiems surasti vietos savo namuose?

Maksimalus komfortas

Vos vieno mygtuko paspaudimu galima atrasti tokią poziciją, kurioje sėdėti bus itin patogu – komforto su įprastais baldais net neįmanoma palyginti. Be to, taip pat paprastai galima sugrąžinti šį baldą ir į pirminę padėtį. Būtent dėl to tokie foteliai reglaineriai ypač tinka vyresnio amžiaus žmonėms ar kiekvienam, turinčiam judėjimo problemų.

Mažiau streso

Kai kūnas atsilenkia, stuburas ilsisi, nugara yra atremta, o kojos – pakeltos, tokia padėtis leidžia visapusiškai atsipalaiduoti. Jei turėjote sunkią dieną, keliolika minučių tokioje pozicijoje padės nurimti, sumažinti patirtą stresą ir išvalyti kamuojančias mintis. Tokie baldai gali būti naudojami ir produktyvumo didinimui – net ir trumpam ištiesę kojas, daug lengviau sugrįšite prie darbų.

Geresnė kraujo cirkuliacija

Kiekvienas, dirbantis ilgas valandas žino, jog ilgas sėdėjimas neigiamai veikia mūsų kraujotaką ir gali dar labiau padidinti nuovargį, o ilgainiui gali išsivystyti ir dar daugiau problemų. Visgi, jei bent trumpam atsilošiate, sumažėja apatinei kūno daliai tenkanti apkrova, o aukščiau širdies lygio pakeltos kojos natūraliai padeda kraujui geriau cirkuliuoti. Visą dieną prasėdėjus darbe, tai gali tapti labai veiksminga prevencine priemone norint išvengti didesnių sveikatos problemų.

Skausmo mažinimo prevencija

Šios sofos – reglaineriai padeda geriau paskirstyti svorį ir sumažinti slėgio taškus – taip sumažėja raumenų ir sąnarių skausmai. Šis baldas pravers tuomet, jei Jums dažnai skauda kaklą, rankas ar kojas. Be to, jį galima pritaikyti ir nugaros skausmų prevencijai, kadangi reglaineriai suteikia atramą juosmeniui. Dėl šios priežasties juos pamėgo nėščiosios, kurioms dėl kūdikio svorio nebepatogu sėdėti ant įprastų kėdžių. Patogiai įsitaisius, jų svoris tolygiai pasiskirstys ir bus galima maksimaliai atsipalaiduoti – tai neabejotinai turės teigiamos įtakos ir būsimos mamos, ir kūdikio sveikatai.


Galima sutaupyti vietos

Pakankamai patogiai galėtumėte išsitiesti ir ant minkšto kampo, tačiau tokiam baldui atitinkamai reikės paskirti ir kur kas daugiau erdvės. Jei kambarys yra itin nedidelis ir čia svarbus kiekvienas centimetras, reglaineris bus vienas praktiškiausių pasirinkimų. Kol jo nenaudosite, jis užims tiek vietos, kiek ir įprastas baldas – svarbiausia įsitikinti, jog tikrai lengvai galėsite jį ištiesti.

Stilinga kambario puošmena

Modernūs reglaineriai išsiskiria stilinga, netgi šiek tiek prabangia išvaizda, todėl jie gali tapti pagrindiniu bet kokio interjero akcentu. Šių baldų pasirinkimas yra itin platus, todėl galima rasti būtent tokį variantą, kuris tiek stiliumi, tiek dydžiu derėtų prie kitų dizaino sprendimų. Pavyzdžiui, jei komfortu norėsite mėgautis kartu su antrąja puse, verta pagalvoti apie sofą, o jei dažniausiai laiką leidžiate vieni, pakaks ir fotelio.