Naudingi patarimai

Ryškios spalvos namuose - ne tik drąsiems!

Platus ir namų interjero pasirinkimas
2019 03 22
baldai

Šiais metais interjero dizaineriai siūlo pamiršti pilkus, niūrius atspalvius ir į namų aplinką įtraukti daugiau turtingų bei ryškių spalvų. Nors tokie sprendimai gali pasirodyti itin drąsūs, nusprendę juos išbandyti, nepasigailėsite – interjeras taps kur kas jaukesnis ir žaismingesnis!

Kodėl verta imtis pokyčių?

Jei vis dar manote, jog ryškios spalvos – ne Jums, įvertinkite jų suteikiamas naudas:

  •        Gyvybingesnis interjeras. Ryškių spalvų akcentai neretai tampa patalpos akcentu ir įneša į interjerą daugiau gyvybės. Pritaikius juos, kambaryje galima sukurti tam tikrą nuotaiką ir puoselėti jaukų namų židinį. Spalvingi sprendimai dažnai siejami su optimizmu ir žaismingumu – tokios atmosferos nepritruks ir Jūsų namuose!

  •        Daugiau komforto. Spalvingi gali būti ne tik aksesuarai ar nedidelės interjero detalės – jei naudosite funkcionalius baldus, išplėtosite ne tik žaismingą, bet ir labai patogią aplinką. Skirtumus ypatingai pastebės tie, kurių namuose iki šiol vyravo pilkas minimalizmas – drąsūs pokyčiai įkvėps naujų, realią naudą teikiančių detalių įsigijimui.


  •        Mažiau išlaidų. Jei svarstėte apie namų remontą, neskubėkite imtis kardinalių veiksmų: labiausiai pabodusias detales pakeitus ryškesniais variantais, bendras interjeras įgaus visiškai kitokį atspalvį. Toks pasirinkimas padės nemažai sutaupyti!