Naudingi patarimai

Savaiminis įdegis nuo A iki Ž: viskas, ką Jums reikia žinoti

Didelis priemonių savaiminiam įdegiui pasirinkimas
2020 07 08
idegusi mergina vaiksto papludimyje prie juros ir rankoje nesasi skrybele nuo saules

Tiek šiltuoju sezonu, tiek ir kitais metų laikais norisi mėgautis žavingai įdegusia oda – tuomet drąsiau galime apsirengti ir trumpesnę suknelę, ir kitus kūną atidengiančius rūbus. Visgi, ne visi iš mūsų turi pakankamai laiko mėgautis saulės voniomis, tačiau net ir tuomet ne visada pavyksta pasiekti stulbinančių rezultatų. Tokiais atvejais ypač praverčia savaiminio įdegio priemonės, kurias galima pačioms naudoti namuose. Tiesa, siekiant, kad tokia procedūra praeitų nepriekaištingai, svarbu žinoti keletą niuansų – visus juos šį kartą ir aptarsime.

Kas yra savaiminis įdegis?

Iš esmės tai procedūra, kurios metu, ištepę atitinkamas kūno vietas specialiomis savaiminio įdegio priemonėmis, galite patamsinti odos atspalvį. Priklausomai nuo norų, galite mėgautis lengvu įdegiu arba atrodyti taip, tarsi neseniai grįžote iš šiltų kraštų. Priešingai nei soliariumas, šios priemonės sąveikauja tik su viršutiniu odos sluoksniu ir dažniausiai jo nesausina. Be to, nėra būtina tepti viso kūno.

Kokia savaiminio įdegio priemone naudotis?

Tam, kad iš tiesų pavyktų pasiekti puikių rezultatų, būtina pasirinkti kokybiškus produktus. Susipažinkite su geriausiomis savaiminio įdegio priemonėmis, o rinkdamiesi, vadovaukitės šiais patarimais:

  • Veidui ir kūnui geriausia naudoti skirtingas priemones. Specialiai veidui pritaikyti produktai bus švelnesni ir ne tokie kenksmingi jautresnei odai. Tačiau turėtumėte įsitikinti, ar jų atspalvis bus vienodas – priešingu atveju verčiau naudoti tą patį produktą.
  • Pasirinkite tinkamiausią produktų tipą. Sausai odai geriausiai tiks kremai, o riebiai – skysti losjonai. Dėl patogaus naudojimo palankiai vertinami ir purškalai, kurie įsigeria tolygiai ir nepalieka riebumo jausmo. Dažniausiai prie savaiminio įdegio produktų aprašymų yra nurodoma, kokiems odos tipams jie tinka – nepamirškite į tai atkreipti dėmesio.

savaiminio idegio kremas, pudra ir sepetelis ant balto stalo

  • Atsižvelkite į savo odos tipą. Jei turite šviesią odą, rinkitės šviesiausias priemones, kurios žymimos užrašu „light“. Tokie kremai, pieneliai ar emulsijos sukuria lengvą įdegį, kuris atrodo pakankamai natūraliai. „Medium“ užrašu pažymėti produktai tiks toms, kurios turi persikinę ar rusvą odą – pasitelkusios juos, galėsite sukurti tiek labai ryškų, tiek vos pastebimą įdegį. Tuo tarpu „dark“ užrašu pažymėtos priemonės sukurs gilų, bronzinį įdegį – jis labiausiai tiks tamsesnės odos savininkėms.
  • Atkreipkite dėmesį į savaiminio įdegio priemonės sudėtį. Venkite alkoholio, kvepalų ir kitų kenksmingų medžiagų. Tuo tarpu antioksidantai ir odą raminantys ingredientai leis pasiekti dar geresnių rezultatų.


Žingsniai, kuriuos turėtumėte atlikti prieš procedūrą

moteris drekina kuna pries savaiminio idegio procedura

Likus 12-24 valandoms iki procedūros, odą reikia gerai paruošti – tuomet naujas tonas bus kur kas tolygesnis. Tai padaryti padės šie žingsniai:

  • Odos šveitimas. Prieš atliekant šią procedūrą, visą kūną reikėtų nušveisti – taip pašalinsite negyvas odos ląsteles ir užtikrinsite jos lygumą.