Naudingi patarimai

Snaigė: lietuviškoji šaldymo įrangos inovatorė

Platus Snaigė šaldytuvų pasirinkimas
2018 11 07
saldytuvas snaige

Nesuklysime pasakę, jog Lietuvoje nerastume žmogaus, kuriam nebūtų pažįstama AB Snaigė. Per daugiau kaip penkiasdešimt metų ši kompanija užkariavo šaldymo įrangos rinką ir yra žinoma ne tik mūsų, bet ir kitose Europos bei Azijos šalyse. Kokie ryškiausi šios produkcijos išskirtinumai?

Inovatyvūs sprendimai ir siekis būti geresniems

Mūsų šalyje būtų sunku surasti kitą tiek apdovanojimų inovacijų srityje turinčią bendrovę, o jei kalbėsime apie gamybos mastus, analogų sunkiai surasime ir kitose Baltijos šalyse. Tačiau nepaisant sukauptų pasiekimų, Snaigė ir toliau tobulina savo produkciją, ypatingai daug dėmesio skirdama aukštai kokybei ir moderniems sprendimams. Nuolat kuriami nauji projektai, puoselėjamas šaldymo įrangos dizainas ir techninės galimybės.

Šaldytuvų Snaigė atsarginės dalys ir svarbiausi elementai parengiami Vakarų Europos šalyse ─ tai tarsi kokybės ir tvirtumo garantas. Visgi, tai nereiškia, jog norint įsigyti tokią įrangą, teks labai plačiai atverti piniginę: dirbama ir ties tuo, jog Snaigė šaldytuvai kaina būtų prieinami kiekvienam, svajojančiam apie patikimą įrangą savo virtuvėje.

Populiariausi Snaigė šaldytuvai


Mažiau žalos gamtai ir daugiau naudos mums

Norėdama prisidėti prie aktualiausių aplinkos taršos problemų mažinimo, ši kompanija stengiasi, jog Snaigė šaldytuvai su kaupu viršytų visus keliamus reikalavimus. Produkcija gaminama iš ozono sluoksnio neardančių ir šiltnamio efekto neskatinančių medžiagų, kurios taip pat nėra kenksmingos žmogaus sveikatai.

Atkreipkite dėmesį, jog dėl specialios apsaugos sistemos, pavyksta išvengti maisto gedimo procesą skatinančių ir įvairius negalavimus sukeliančių bakterijų, o optimalaus drėgmės lygio palaikymas užtikrina, kad produktai ilgesnį laikotarpį išliks švieži.

Daug investicijų skiriama energijos efektyvumo gerinimui: nors ir dabar šaldytuvai ir šaldikliai padeda sumažinti išlaidas, siekiama atrasti dar efektyvesnių ir praktiškesnių sprendimų. Kol kas jiems puikiai sekasi tai daryti!

Populiariausi Snaigė šaldikliai ir šaldymo dėžės