Naudingi patarimai

Snaigė: lietuviškoji šaldymo įrangos inovatorė

Platus Snaigė šaldytuvų pasirinkimas
2018 11 07
saldytuvas snaige

Nesuklysime pasakę, jog Lietuvoje nerastume žmogaus, kuriam nebūtų pažįstama AB Snaigė. Per daugiau kaip penkiasdešimt metų ši kompanija užkariavo šaldymo įrangos rinką ir yra žinoma ne tik mūsų, bet ir kitose Europos bei Azijos šalyse. Kokie ryškiausi šios produkcijos išskirtinumai?

Inovatyvūs sprendimai ir siekis būti geresniems

Mūsų šalyje būtų sunku surasti kitą tiek apdovanojimų inovacijų srityje turinčią bendrovę, o jei kalbėsime apie gamybos mastus, analogų sunkiai surasime ir kitose Baltijos šalyse. Tačiau nepaisant sukauptų pasiekimų, Snaigė ir toliau tobulina savo produkciją, ypatingai daug dėmesio skirdama aukštai kokybei ir moderniems sprendimams. Nuolat kuriami nauji projektai, puoselėjamas šaldymo įrangos dizainas ir techninės galimybės.

Šaldytuvų Snaigė atsarginės dalys ir svarbiausi elementai parengiami Vakarų Europos šalyse ─ tai tarsi kokybės ir tvirtumo garantas. Visgi, tai nereiškia, jog norint įsigyti tokią įrangą, teks labai plačiai atverti piniginę: dirbama ir ties tuo, jog Snaigė šaldytuvai kaina būtų prieinami kiekvienam, svajojančiam apie patikimą įrangą savo virtuvėje.

Populiariausi Snaigė šaldytuvai


Mažiau žalos gamtai ir daugiau naudos mums

Norėdama prisidėti prie aktualiausių aplinkos taršos problemų mažinimo, ši kompanija stengiasi, jog Snaigė šaldytuvai su kaupu viršytų visus keliamus reikalavimus. Produkcija gaminama iš ozono sluoksnio neardančių ir šiltnamio efekto neskatinančių medžiagų, kurios taip pat nėra kenksmingos žmogaus sveikatai.

Atkreipkite dėmesį, jog dėl specialios apsaugos sistemos, pavyksta išvengti maisto gedimo procesą skatinančių ir įvairius negalavimus sukeliančių bakterijų, o optimalaus drėgmės lygio palaikymas užtikrina, kad produktai ilgesnį laikotarpį išliks švieži.

Daug investicijų skiriama energijos efektyvumo gerinimui: nors ir dabar šaldytuvai ir šaldikliai padeda sumažinti išlaidas, siekiama atrasti dar efektyvesnių ir praktiškesnių sprendimų. Kol kas jiems puikiai sekasi tai daryti!

Populiariausi Snaigė šaldikliai ir šaldymo dėžės


Šaldytuvai snaigė: atsiliepimai ir pirkėjų patirtys

Drąsiai galima teigti, jog Snaigė šaldytuvai susilaukia itin palankaus įvertinimo: tai rodo ne tik pardavimų statistika, bet ir pirkėjų paliekami komentarai. „Tyliai veikia“, „Puikus kainos ir kokybės santykis“‘, „Didelė šaldiklio talpa“, „Atitiko visus lūkesčius“ ─ tai dažniausi atsiliepimai, kurie paliekami praktiškai po kiekvienu šaldytuvo modeliu. Tikėtina, jog jei ir Jūsų namuose yra šaldytuvas Snaigė, tokių privalumų galėtumėte išvardinti ir kur kas daugiau! 

Gausus asortimentas ─ kiekvieno poreikiams

Nusprendę įsigyti šiuo prekiniu ženklu pažymėtus šaldiklius ar šaldytuvus, turėsite progą susipažinti su itin plačia pasirinkimo įvairove. Jei esate orientuotas į dailų dizainą, turėtumėte apžiūrėti šaldytuvus Snaigė RF34SM: jie ne tik nustebins savo specifikacijomis, bet ir pats akį traukiančia virtuvės interjero detale. Ieškantiems didesnės talpos ir labiau mėgstantiems klasikinius stiliaus sprendimus, tiks šaldytuvai Snaigė RF35SM ─ tarp šių prekių rasite ir itin gausiai šeimai pritaikytų modelių.

Snaigės asortimentas ties šiais šaldytuvais tikrai nesibaigia ─ jei norite įtraukti šiek tiek lietuviškos produkcijos į savo virtuvę, apžiūrėkite Pigu.lt el. parduotuvės pasiūlymus!

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2019 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.