Naudingi patarimai

Eksterjero tendencijos: sodo ir terasos įrengimas pandemijos metu

Didelis lauko baldų pasirinkimas
2021 03 24
Baldai terasos eksterjerui

Harmonija su gamta, grynas oras, gaivinantis vėjelis ir šilti saulės spinduliai – tai ženklai, jog atėjo metas pradėti planuoti poilsio ar darbo vietą savo sode ar kieme. Tęsiantis varginančiai pandemijai, tai yra ypatingai svarbu. Plėtojant tokią aplinką, interjero dizaineriai pirmiausiai ragina atsižvelgti į šiuometines tendencijas, kuriose vyrauja bohemiškas stilius. Jis derinamas su drąsiomis spalvomis, mediniais baldais, aliuminio ar medžiaginėmis apdailomis, gaivinančią nuotaiką suteikiančiais hipių tematikos elementais ir įvairiais tekstilės sprendimais.

terasos ir sodo irengimo tendencijos

Pabrėžiama, jog sodas ar kiemas šiais laikais nėra tik vieta maisto gaminimui ar tingiam poilsiui – čia lygiai taip pat galima praleisti ir darbo dieną. Platus lauko baldų asortimentas suteikia galimybę sode sukurti visiškai neatpažįstamą, bohemišką atmosferą, kurioje galima jaustis laisvai. Tam tikrai neprireiks daugybės pastangų – ypač tuomet, jei pasitelksite žemiau pateiktas idėjas.

Pagrindinė 2021 metų tendencija – hipių rojus sode

Klasikinės sodo kėdės visada praverčia plėtojant poilsio zoną, tačiau šiais metais rekomenduojama pasilepinti kuo nors labiau ekstravagantišku. Nerūpestingai nuotaikai sukurti puikiai tiks sėdmaišiai ir gulimi krėslai – juos lengvai galėsite perkelti į skirtingas sodo vietas ar netgi pasiimti kartu su savimi į ilgesnes išvykas. Tokius baldus galima papuošti antklodėmis ar kilimėliais, o šalia keliais aukštais išdėstyti raštuotas pagalvėlės. Tuomet niekuomet nepritrūksite sėdimų vietų, tačiau tuo pačiu plėtosite spalvingą ir gyvybingą atmosferą.


Tiems, kurių sode netrūksta medžių, interjero dizaineriai rekomenduoja tuo būtinai pasinaudoti ir kiemą paversti tikru hipių rojumi. Tam prireiks tik pakabinamų hamakų, kurie taip pat gali tapti alternatyva įprastoms lauko kėdėms – toks baldas tiek suaugusiems, tiek vaikams užtikrins maksimaliai komfortišką poilsį.