Naudingi patarimai

Supama kėdutė su vibracija: ar verta investuoti?

Didelis kūdikių gultukų ir supynių pasirinkimas
2019 04 16
vaikas supamoje kėdutėje lauke

Gultukai neretai tampa viena pagrindinių pagalbininių priemonių jaunesnes atžalas auginantiems tėvams, tačiau kai reikia išsirinkti tinkamiausią supamą kėdutę, tenka susipažinti su ypatingai gausia pasirinkimo įvairove. Daugelio dėmesį atkreipia vibracijos funkciją turintys gultukai: tokie modeliai susilaukia pakankamai kontraversiškų vertinimų, todėl neretai iškyla klausimas, ar toks gaminys iš tiesų yra vertas investicijų – į jį šį kartą ir pabandysime atsakyti.


Pagrindiniai privalumai

Švelni vibracija mažyliams padeda lengviau nusiraminti, todėl supama kėdutė su vibracija ypač tinka judresnėms, neramioms atžalėlėms. Daugelyje modelių galima pasirinkti skirtingus vibracijos lygius (neretai užtenka ir paties žemiausio), o taip pat siūlomi gaminiai, turintys ir žaislų karuseles bei muzikines funkcijas, dar labiau padidinančias vaikučių užimtumą. Jeigu sunkiai sekasi nuraminti savo mažylį, tokios priemonės tikrai gali būti veiksmingos.

Saugumo aspektas

Neretai atsiranda manančių, jog net ir švelni vibracija mažiems vaikučiams gali būti kenksminga, tačiau iki šiol nėra jokių įrodymų ar tyrimų, galinčių tokius teiginius patvirtinti. Priešingai – net ir specialistai vibro kėdutes rekomenduojama neramių atžalėlių tėvams. Svarbiausia laikytis kelių svarbiausių taisyklių:

  •        Tinkamai pasirinkta vieta. Vibruojantys gultukai gali atrodyti ne tokie stabilūs, tačiau jei surasite jiems saugią vietą, bet kokių rizikų pavyks išvengti. Geriausia, jei supamą vibruojančią kėdutę statysite ne ant pakeltų paviršių, o tiesiai ant grindų – idealu, jeigu pagrindas bus kietas ir lygus.
  •        Ribojamas laikas. Šis aspektas aktualus naudojant bet kurio tipo gultukus: patariama šiuo gaminiu pernelyg nepiktnaudžiauti. Nors konkretaus leidžiamo laiko nebūtų galima nusakyti, geriausia, jog jeigu tik leidžia aplinkybės, užmigusį mažylį iš karto perkelsite į kitą vietą – taip tikrai išvengsite bet kokių pasekmių.

Kaina

Daugeliui bene svarbiausiu pasirinkimo kriterijumi tampa tokių gultukų kaina, tačiau vertėtų žinoti, jog tarp vibruojančių ir nevibruojančių modelių skirtumas nėra toks ženklus, kaip kad galėtų pasirodyti. Priešingai – labai tikėtina, jog gerai paieškoję, surasite vibruojančių kėdučių, kurios bus netgi pigesnės nei tokių galimybių nesiūlantys modeliai.

Taip yra dėl to, jog gultukų kaina priklauso nuo gamintojo, kokybiškos konstrukcijos ir komplektacijos, todėl nebūtų galima vienareikšmiškai teigti, jog būtent vibravimo funkcija ženkliai pakelia šių gaminių kainą. Tam, kad tuo įsitikintumėte, turėtumėte apžiūrėti vibruojančių kėdučių asortimentą – gausų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Apibendrinant galima teigti, jog nėra priežasčių, dėl kurių nebūtų verta įsigyti supamos kėdutes su vibracija – jei ieškote būdų, kaip padėti mažyliui nusiraminti, šis metodas gali būti vienas veiksmingiausių. Laikydamiesi saugumo patarimų, naudos neabejotinai turėsite kur kas daugiau nei žalos!

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
2 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?

Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2021 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.