Naudingi patarimai

Svarbiausia namų technika vasaros sezono metu

Didelis oro reguliavimo įrangos pasirinkimas
2019 06 20
vyras vėsinasi oro kondicionieriumi

Tikriausiai sutiksite, kad šiltasis metų sezonas šiek tiek pakoreguoja mūsų kasdienybę – kai termometro stulpeliai pasiekia neįprastas aukštumas, ieškome būdų, kaip namuose išsaugoti malonią temperatūrą ir kuo grynesnį orą. Tai padaryti padeda tam tikri buities įrenginiai: jei manote, kad Jūsų namuose oras turėtų būti gaivesnis ar vėsesnis, turėtumėte su jais susipažinti!

Oro kondicionieriai/šilumos siurbliai

Iš esmės tiek kondicionieriai, tiek šilumos siurbliai atlieka tas pačias funkcijas, todėl šiems prietaisams gali būti priskiriami tie patys pavadinimai. Kiek anksčiau tik šilumos siurbliai galėjo ne tik vėsinti, bet ir šildyti patalpas, tačiau šiuo metu kone kiekvienas kondicionierius taip pat turi tokią galimybę. Tai reiškia, jog sumontavę tokį įrenginį namuose, patogiai galėsite kontroliuoti kambario temperatūrą tiek žiemą, tiek vasarą. Kondicionierių (ar šilumos siurblį) galima sumontuoti ir tuomet, kai namai jau yra įrengti, tad vos tik sugalvoję, labai greit galėsite džiaugtis vėsesne namų temperatūra!


Ventiliatoriai

Norintiems paprastesnio ir pigesnio sprendimo, labiau patiks oro ventiliatoriai – nors jie kambario temperatūros nesumažina, sukuriamas lengvas vėjelis maloniai atgaivina ir leidžia ištverti karštesnes dienas. Dėl šios priežasties šis įrenginys pritaikomas tik šiltuoju sezonu, tačiau toks pasirinkimas turi nemažai privalumų. Ventiliatorių bet kada galėsite persinešti į kitą kambarį, nesunkiai pasiimsite jį su savimi į kitą vietą, o didelių investicijų taip pat nereikės – tai kone paprasčiausias būdas maloniai atsigaivinti!