Naudingi patarimai

Maudymosi sezono prekės: ko nepamiršti įsigyti?

Didelis plaukimo prekių asortimentas
2021 06 08
maudymosi prekes paruostos maudynems baseine

Vasara jau čia pat, o kartu su ja ir geriausi nuotykiai – maudynės, išvykos, ilgi vakarai prie laužo ar terasoje. Kad galėtumėte mėgautis visais vasaros teikiamais malonumais, pasirūpinkite reikiamais daiktais iš anksto – tiek skirtais poilsiui ir atostogoms, tiek kasdienai.

Maudymosi priemonės

Žinoma, kokia gi vasara be maudynių jūroje ar ežere. Maudymosi priemonės yra vienas būtiniausių vasaros pirkinių, kurių įprastai turime net ne po vieną. Išsirinkite naują maudymosi aprangą iš itin plataus asortimento, kur rasite tinkamą tiek sau, tiek vaikams.

-          Maudymosi kostiumėliai moterims. Ko gero, dažniausiai maudymosi kostiumėlius keičia moterys. Jeigu ir jūs šiais metais nutarėte įsigyti naują maudymosi kostiumėlį, išsirinkite sau tinkamiausią – vienos arba dviejų dalių, sportinio stiliaus, o gal bikini. Jeigu nežinote, kaip pasirinkti maudymosi kostiumėlį, apsispręsti padės patarimai, kuriais vadovaujantis išsirinksite pagal savo figūros tipą.

mergina su maudymosi kostiumeliu vaiksto papludimyje


-          Vyriški maudymosi šortai. Rinkitės pagal savo norus ir mėgstamą stilių – ilgesnius ar trumpesnius, laisvus ar aptemptus.

vaikinas su maudymosi glaudemis baseine