Naudingi patarimai

Technoratano lauko baldai: kokie jų privalumai?

Didelis lauko baldų komplektų pasirinkimas
2020 03 24
technoratano lauko foteliai ir staliukas is sintetiniu vyteliu

Renkantis lauko baldus, ypatingai svarbu atkreipti dėmesį į jų medžiagą. Šiems gaminiams dažniausiai reikia ištverti net ir labai nepalankias, nuolat kintančias oro sąlygas, todėl visuomet pirmenybę teikiame patikimiems sprendimams. Būtent taip būtų galima apibūdinti ir pakankamai naują medžiagą – technorataną. Dar kitaip žinoma kaip sintetinė vytelė ar poliratanas, ši medžiaga gali pasiūlyti ne vieną solidų pranašumą. Kokiais privalumais išsiskiria technoratano lauko baldai?

Įvairiapusis atsparumas

Net ir šiltuoju sezonu neišvengiame orų pokyčių, tačiau praktiškai bet kokioje situacijoje technoratano baldai išliks nepakitę. Jie nepaveikūs drėgmei, dėmėms, pelėsiui, ultravioletiniams saulės spinduliams, šalčiui ir blukimui. Visa tai užtikrina neginčijamą šių baldų ilgaamžiškumą. Be to, gamintojai jų rėmus neretai padengia korozijai atsparia danga. Tai reiškia, kad nepriklausomai nuo orų, šie lauko baldai neišbrinks, nesuskilinės ir visuomet atrodys tarsi ką tik įsigyti. Tiesa, siekiant kuo ilgiau išsaugoti tokią jų išvaizdą, žiemos metu šių baldų nepatartina palikti lauke. Jei kitos išeities nėra – uždenkite juos apsaugine plėvele.


Maksimalus komfortas

Lauko baldai, pagaminti iš sintetinės vytelės yra pakankamai švelnūs, todėl juose galima itin patogiai įsitaisyti. Tiesa, siekiant užtikrinti dar didesnį komfortą, šie gaminiai (tiksliau – sėdimosios jų dalys) yra komplektuojami kartu su minkštomis pagalvėlėmis. Privalumu galima laikyti ir nedidelį jų svorį – jei nuspręsite baldus perkelti į kitą vietą, tai padarysite be didelių pastangų.

Paprasta priežiūra

Technoratano baldai nepareikalaus ir ypatingos priežiūros. Nedidelius nešvarumus nuvalysite su drėgna šluoste, o rimtesniam darbui reikės kibiro vandens arba sodo žarnos. Aukšto slėgio įrenginio srovė gali būti šiek tiek per stipri, tad jo reikėtų vengti. Kaip ir valiklių, kurių sudėtyje yra balinimo ar šveitimo priemonių, galinčių pažeisti šių baldų paviršių. Jums pakaks pilnai su vandeniu sumaišyto skalbimo skysčio.