Naudingi patarimai

Top 4 geriausi MicroSD atminties kortelių gamintojai pasaulyje

Didelis atminties kortelių pasirinkimas
2019 02 12
atminties kortele telefonui

Nusprendus įsigyti naują atminties kortelę savo išmaniajam telefonui, tenka apgalvoti ne vieną svarbų aspektą, tarp kurių dažnai atsiduria ir microSD kortelių gamintojas. Nuo prekinio ženklo priklauso kortelės patikimumas, kokybė ir Jūsų pasirinkimo galimybės – kokie gamintojai šiuo metu laikomi pačiais geriausiais?

Kingston atminties kortelės

Ši kompanija daugiau kaip 30 metų specializuojasi įvairiems įrenginiams skirtų atminties praplėtimo gaminių gamyboje, todėl puikiai žino, ko reikia šiuolaikiniam vartotojui. Ypatingai stengiamasi, jog Kingston atminties kortelės būtų patogios, lengvai suderinamos ir stabilios – atsižvelgiant į jų populiarumą, panašu, kad jiems puikiai sekasi tai daryti. Didelę paklausą lemia ir itin konkurencinga kaina: tiek Kingston microSDHC, tiek bet kurias kitas šių gamintojų korteles galima įsigyti itin palankiomis sąlygomis.

Kalbant apie asortimentą, jame atrasite pačių paprasčiausių, nuotraukoms, primityviems žaidimams ar kitai kasdienei veiklai pritaikomų kortelių, pavyzdžiui, Kingston microSDHC 16GB ar net 8GB. Tačiau jei norėsis naujesnių, talpesnių ar efektyvesnių variantų, šie gamintojai taip pat turės ką pasiūlyti: Jūsų laukia naujausio tipo, Kingston microSDXC 64, 128GB kortelės. Galite rinktis ir tarpinį variantą – Kingston microSDHC 32GB atminties kortelę. Kitaip tariant, nusprendę pasitikėti šiuo gamintoju, visuomet surasite Jūsų poreikius atitinkantį variantą!


Samsung atminties kortelės

Nors šis prekinis ženklas daugeliui labiau atpažįstamas kalbant apie telefonus, televizorius ar kitus elektronikos šedevrus, tai tik dar kartą įrodo, kad šiai kompanijai sekasi viskas, ko ji imasi. Dėl to drąsiai galima teigti, jog ir Samsung atminties kortelė Jūsų nenuvils!

Nors daugeliui gali užkliūti Samsung atminties kortelės kaina, vertėtų pastebėti, jog jie orientuojasi į naujausios kartos kortelių gamybą, todėl Jums suteikiama kur kas daugiau privalumų. Tačiau jeigu Jums reikalinga paprasčiausia atminties kortelė microSD Samsung 32GB ar netgi atminties kortelė Samsung microSDXC Evo+ 64gb Class 10, už jas tikrai neteks mokėti daugiau nei už kitų gamintojų siūlomus produktus.

Tuo tarpu aukštesnei kainų kategorijai priklausančios kortelės pasiūlys ne tik didesnę talpą, bet ir ilgą tarnavimo trukmę, galimybę užfiksuoti pačios aukščiausios kokybės vaizdus ir įspūdingą nuskaitymo greitį. Jei norite pačių aukščiausių specifikacijų, rinkitės Samsung microSD UHS-I,II, U1,U3 korteles ir tikrai liksite patenkinti jų galimybėmis.