Naudingi patarimai

TURIM! Pigu.lt asortimente – daugiau nei 20 tūkst. baldų

Didelis baldų pasirinkimas
2023 04 24
baldų namams asortimentas

Kiekvienuose namuose gimsta unikali istorija, kurios liudininkais tampa juose esantys baldai. Naujus namus kuriančiai šeimai, į mokslus vaikus išlydintiems tėvams, vis dažniau anūkams duris atveriantiems seneliams, pasitinkantiems nuomininkus ar kuriantiems biurą – visų istorijoms turime pasiūlymą. Jūsų pasirinkimui – daugiau nei 20 000 baldų, galinčių tapti jūsų gyvenimo istorijos dalimi.

Svetainės baldai

Svetainė yra išskirtinė erdvė kiekvienuose namuose. Tai vieta, kur po darbų pasidalinti dienos įspūdžiais susirenka šeimos nariai. Tai taip pat ir ta vieta, kurioje pirmiausia priimame svečius. Todėl visada norisi, kad svetainė ne tik alsuotu jaukumu, komfortu, bet ir būtų stilinga. Svetainėje jaukumui sukurti svarbus kiekvienas baldas ar akcentas, nuo paprasčiausio kavos staliuko ir sofos, iki elegantiškų fotelių ir kruopščiai apgalvoto apšvietimo. Kad ir kokio stiliaus baldus mėgstate, pigu.lt asortimente atrasite tai, kas jums tinka labiausiai, nuo klasikos, iki modernumo. Galite rinktis iš plataus spalvinio spektro, didelės gausos dizainų. Galite rinktis individualius baldus arba, jei tingite patys galvoti apie derinimą, ištisus svetainės baldų komplektus.

svetaines baldai


Miegamojo baldai

Miegamasis neturi jokios rimtesnės paskirties, kaip tik ramus ir kokybiškas miegas. Geram poilsiui nuteikiančios atmosferos neįmanoma sukurti be miegamojo baldų – nuo jų didžiąja dalimi ir priklauso, kaip išsimiegosite. Tad atsipalaiduoti po įspūdžių kupinos dienos ir pasinerti į sapnų pasaulį jums padės pigu.lt asortimente esanti kokyiškų miegamojo baldų įvairovė. Nesvarbu, ar jums svarbiausia miegamojo baldų funkcionalumas, ar, visgi, kreipiate didelį dėmesį į unikalias formas ir vyraujančias dizaino tendencijas. Pas mus rasite sau tinkamiausią sprendimą: įvairaus stiliaus lovas, drabužių spintas, komodas, spinteles prie lovos, kosmetinius staliukus, čiužinius. Galite rinktis ir iš karto visą komplektą arba pasidairyti po mūsų turimas kolekcijas.

miegamojo baldai


Virtuvės baldai

Virtuvė reikalinga tam, kad mūsų skrandžiai negurgtų tušti. Todėl joje nuolat gaminame maistą sau, artimiesiems ir draugams. O kartais ten gimsta ir tikri kulinariniai šedevrai! Pigu.lt virtuvės badų asortimente galite rasti visko, ko tik gali prireikti, kad tokių šedevrų būtų kuo daugiau. Tad jei jums reikia įvairaus dydžio, spalvų ir stiliaus virtuvinių spintelių, virtuvinių arba valgomojo kėdžių bei stalų, stalviršių, virtuvės baldų arba valgomojo komplektų, o gal kokių nors virtuvės baldų priedų, pirmiausia ieškokite pas mus! 

virtuves baldai


Biuro baldai

Įsirengti patogią ir funkcionalią darbo vietą namuose dar nebuvo taip paprasta, kaip baldus renkantis iš pigu.lt asortimento. Net jei ir ieškote baldų savo įmonės biurui, tikrai atrasite stilių, kuris ir prisidėtų prie produktyvumo, ir reprezentuotų įmonės vertybes. Taip yra todėl, kad siūlome platų biuro kėdžių, kompiuterinių ir rašomųjų stalų, biuro spintelių ir lentynų pasirinkimą. 

namu biuro baldai


Vonios kambario baldai

Kad rūpintis savo kasdienine higiena būtų patogu ir jauku, neužtenka vien tik dušo kabinos, kriauklės, vonios ir stilingų plytelių. Reikalingi įvairūs baldai, suteikiantys būtiną komfortą: vonios spintelės, veidrodžiai, lentynos, įvairūs aksesuarai arba komplektai, į kuriuos įeina visi šie dalykai. Pigu.lt asortimente galima rasti via tai ir dar daugiau.

vonios kambario baldai


Prieškambario baldai

Prieškambaris – tai pirma patalpa, kuri pasitinka šeimininkus ar svečius, vos tik įkėlus koją per slenkstį. Todėl labai svarbu, kad joje būtų mėgstamo dizaino baldai, reikalingi suteikti taip trokštamą jaukumo ir svetingumo įspūdį. Pigu.lt komanda pasistengė, kad parduotuvės asortimente rastumėte viską, ko gali prireikti tokiam rezultatui pasiekti: batų lentynos, suoliukai, drabužių kabyklos, prieškambario spintos ir spintelės, veidrodžiai.

prieskambario baldai


Smulkūs interjero akcentai

Beribame pigu.lt asortimente turim ir smulkių interjero detalių, kurios papildo baldus ir padeda sukurti dar daugiau komforto, dar daugiau jaukumo. Susikurkite kokį tik norite namų įvaizdį ir dizainą su mūsų parduodamais interjero aksesuarais: užuolaidomis, roletais, karnizais, kilimais, veidrodžiais, tapetais, švietuvais, žvakidėmis, sieniniais laikrodžiais, vazomis, paveikslais ir daugybe kitų aksesuarų.

interjero detales namuose