Naudingi patarimai

„Crowd Pleasers“, arba kokie kvepalai yra tautos džiugintojai, kaip „Laužo šviesa“?

Didelis kvepalų pasirinkimas
2020 02 28
universaliu kvepalu asortimentas kasdieniam naudojimui

Andrius Užkalnis – knygų autorius, publicistas ir kvepalų fanas, savo kolekcijoje sukaupęs daugiau nei 300 kvepalų. Andrius niršta, kai žmonės skirsto kvepalus į elitinius ir tuos, kuriuos žmonės perka oro uostuose ir vaistinėse, ir nesutinka, kai griežtai skirstomi kvepalai į vyriškus ir moteriškus. Ekspertas mielai kvepalus perka iš „Pigu.lt“ ir dalijasi su e. pardutuvės klientais savo rekomendacijomis. 

„Yra gerai padaryti kvapai (jie dažniausiai lieka populiarūs dešimtmečiais), ir yra silpnoki, tai yra, tie, kurie neturi savo ryškaus veido – juos visi greitai pamiršta. Gali mokėti už flakoną dvidešimt eurų, gali – du šimtus, ir abiem atvejais nenusivilsite, jei išsirinksite tai, kas jums tinka. Žinoma, ne visi kvapai tinka visiems (kaip ir filmai, kaip ir patiekalai), bet yra tokių, kurie pritiko labai daugeliui, ir mėgstu pasakoti apie juos, nes jie tapo didesni, nei sudėtinių kvapiųjų dalių suma, jie tapo gyvąja istorija, prie kurios galima prisiliesti kasryt. 

Pirkdami kvepalus, jūs perkate ne tik skystį buteliuke - jūs perkate svajonę, ir kartu tampate dalimi to, kas apie juos buvo kalbama, rodoma, reklamuojama, ką svajojo žmonės, kurie tą aromatą rinkosi. Todėl labai gerai pirkti kažką žinant apie tą prekės ženklą, apie jo legendą, apie kontekstą. Taip gaunate daugiau malonumo. Tad šį kartą apie tai, kaip išrinkti kvepalus kažkam, kai nežinote, ką tas žmogus jau turi. 

Yra toks angliškas terminas „crowd pleasers“ – tai, kas garantuotai visiems patinka. Tai kaip per Andriaus Mamontovo koncertą „Laužo šviesa“, arba, kai groja „The Cure“ – „Friday I Am In Love“. Atlikėjai sako, kad jie jau net nebenori patys girdėti šitų melodijų, bet minia prašo, publikai norisi, žmonės džiaugiasi, o muzikantai turi linksminti, ir jie groja.

Klausimas lieka atviras: ar galima rekomenduoti kažką tokio, kas tikrai, beveik garantuotai, patiktų ir ilgam įsimintų? Nepažįstant žmogaus, nežinant aplinkybių, nesant jokios papildomos informacijos (net jei ir yra kokių nors užuominų, jos nebūtinai jums padės, nes kvepalų patikimas yra neracionalus) – ar galima kažką prasmingai rekomenduoti?

Galima. Aš pateikiu savo asmeninį pasirinkimą. Aš nesakau, kad jums patiks. Aš sakau, kad patinka man ir patinka labai daugeliui. Visi šie kvepalai jau seniai praėję aktyvios reklamos stadiją, jie tapę klasika ir yra plačiai parduodami, juos pažinsite iš tolo.

Moschino Cheap & Chic I Love Love. Keistas pavadinimas („Aš myliu meilę“) ir labai lengva, jaunatviška formuluotė (dažniausiai renkasi moterys). Vienas geriausių greipfruto pateikimų su nudžiūvimu į kvapnųjį medį. Greipfrutas yra garantuota sėkmė. Nuo jo neįmanoma atsitraukti.

Aramis Tuscany. Amerikietiški kvepalai, sukurti Italijoje ir jai skirti – jie laikomi vyriškais. Prasidedantis citrusais ir greitai ištirpstantis kvapnaus tabako, smilkalų ir odos debesėlyje yra ne tik prabangūs, bet absoliučiai nepamirštami. Apie juos kalbama, kad jie lieka marškiniuose net po skalbimo. Jie įsirėžia ir tampa jūsų firminiu ženklu.

Tommy – Tommy Hilfiger. Vieni plačiausiai žinomų kvepalų „vyrams ir moterims” jau gyvena ketvirtį amžiaus ir nesiruošia niekur trauktis. Levanda, mėtos, lietus, pipirmėtė, dar su obuolių pyragu ir nudžiūva į visokius saulės nugairintus medžius. Man dar neteko sutikti žmogaus, kurio jie nebūtų nudžiuginę ir kuris nebūtų šių kvepalų išbaigęs iki galo.

Dior Poison. Kažkokia fantastika, lengvai apibrėžiami: avietės, gervuogės, slyvos, kurie nudžiūva į smilkalus ir rožes, sandalmedį ir kedrą. Jie laikomi moteriškais. Tai klasikų klasika – jiems jau daug metų, bet jie yra tokie modernūs, lyg vakar sukurti. Tviskanti, geniali kombinacija.

Hermes - Terre d'Hermes. Kai juos sukūrė, visi galvojo, kad niekas tokių nepirks, nes šitie kvepalai yra svaiginanti ir maloniai nuodėminga dyzelinio kuro ir apelsinų kombinacija. Vyrams ir moterims. Įsimenamas ir subalansuotas, goslus, kaip vasara kaime ir saulėje įkaitusi oda.

Visi šie pasirinkimai, ir dar daugelis kitų, jūsų laukia Pigu.lt – bene didžiausias kvepalų pasirinkimas ne tik internete, bet ir fizinėse parduotuvėse Lietuvoje. Aš pats ten perku, ir jums patariu.

Pirkėjams patiko šis įrašas

3.7/5
41 Pirkėjo įvertinimas

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?

Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2021 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.