Naudingi patarimai

Vasaros įvaizdžiai vaikams

Didelis drabužių, avalynės vaikams ir kūdikiams pasirinkimas
2021 06 15
vaikai matuojasi vasariskus drabuzius

Šiltuoju sezonu keičiasi visų mūsų garderobas, tad ir mažyliams pradedame ieškoti naujų stiliaus detalių. Jiems skirtų drabužėlių pasiūla yra itin plati ir spalvinga, todėl lengvai galėsite suformuoti pačius įvairiausius derinius. Siūlome išbandyti žemiau pateiktus įvaizdžius – šią vasarą jie bus ypač madingi ir tikrai patiks Jūsų vaikams.

vaikai matuojasi vasariskus drabuzius

Žavingiems atostogų kadrams pritaikyta apranga

Nei viena vasara neapsieina be kelionių, iš kurių parsivežame daugybę nuotraukų – šias įamžintas akimirkas branginame ir prisimename su meile. Pasirūpinkite, kad atostogų metu vaikai taptų tikrais poilsiautojais ir dažniau rinkitės aprangą su vasariškais motyvais. Ryškios spalvos, palmės ir kiti atostogų simboliai, su vasara besisiejantys užrašai ir sultingi vaisiai – tai tik keletas tokių variantų. Nepamirškite ir stilingų aksesuarų: žavūs akiniai ir kepuraitės leis sukurti dar labiau įtikinantį įvaizdį!

mergaites matuojasi vasariskas sukneles

Koraliniai atspalviai

Šią vasarą tokia spalva yra viena madingiausių kalbant ne tik apie vaikus, bet ir apie suaugusius, tad turėtumėte pasirūpinti, kad tokių detalių atsirastų bent jau mergaičių spintoje. Koralinis atspalvis, nors ir ne itin ryškus, yra energingas, elegantiškas ir labai žavus. Galite rinktis šios spalvos sukneles, o marškinėlius ar šortus derinti su baltais, džinsiniais ar kitais panašiais atspalviais.

Komfortas ir lengvumas

Toliau kalbant apie mergaičių įvaizdį, reikėtų atkreipti dėmesį į platesnius, lengvus rūbus. Tokios suknelės ar marškinėlių ir šortų derinys ypač tiks itin karštoms vasaros dienoms ir nevaržys mažylių judesių. Šie rūbeliai ir vėlgi galėtų būti papuošti vaisių ar, pavyzdžiui, paukščių motyvais. Priderinkite ir atitinkamą avalynę – patogios, svajingos basutės šiuo atveju bus vienas geriausių pasirinkimų.

mergaite matuojasi lengvus drabuzius vasarai

Energingi šūkiai

Dažniausias berniukų aprangos derinys vasaros sezonu yra patogūs šortai ir marškinėliai. Norėdami jį pagyvinti, rinkitės marškinėlius su smagiais, išraiškingais užrašais – tokių variantų pasirinkimo dabar tikrai netrūksta. Turėkite omenyje, kad šiemet tarp populiariausių atspalvių vyraus jūros mėlyna, ūkanota pilka ir kalkių žalia – tokias spalvas nesunkiai suderinsite su bet kokiais kitais drabužiais.

berniukas devi vasariska derini su energingu sukiu

Jūros tematika

Vaikai ypatingai mėgsta jūros gyvius – jų paslaptingumas ir išskirtinumas palieka jiems didžiulį įspūdį, tad kodėl neįtraukus jų iliustracijų į atžalų aprangą? Drabužiai su rykliais, banginiais, vėžliais ir kitais panašiais gyviais tikrai bus labai mielai dėvimi! Tokia tematika labiausiai patinka berniukams, tačiau gali sužavėti ir mergaites.  

Nesuklysite parinkę ir bet kurį mėlyną atspalvį: tiek šviesūs, tiek ir tamsesni mėlyni drabužiai asocijuojasi su jūra ir vėsa, todėl visuomet tampa nepamainomais karštesnių dienų palydovais. Galite rinktis ir džinsinį audinį – ypač tuomet, jei ieškote šortų ar vasarinio kombinezono.

Vasaros žavesys

Šiek tiek ūgtelėjusios mergaitės ima domėtis madomis, tad Jūsų užduotis – suderinti vaikišką jų žavesį su vyraujančiomis tendencijomis. Šiuo atveju geriausia rinktis įdomesnių kirpimų palaidines ir marškinėlius, kurie šią vasarą bus itin populiarūs. Tačiau tokius modelius lygiai taip pat galima derinti su smagiais, vaikiškais raštais ir kitomis puošmenomis – taip pavyks išlaikyti balansą.

Jauki šiluma

Kad ir kaip norėtųsi kiekvieną dieną mėgautis saulės voniomis, šiltasis sezonas mūsų šalyje yra ganėtinai nepastovus – tai reiškia, jog turėtumėte pagalvoti ir apie šiltesnę vaikų aprangą. Įsigykite keletą gerai kvėpuojančių kelnyčių, sluoksniuokite rūbus su megztiniais ir nepamirškite plonesnės striukės. Tikėkimės, kad tokių drabužių prireiks retai, tačiau vėsesnėms dienoms jau būsite pasiruošę.

vaikai matuojasi drabuzius saltesniai vasaros dienai

Saugios ir smagios vandens pramogos

Vandens pramogos daugeliui atžalų yra neatsiejamos nuo vasaros linksmybių, tačiau jų odelės gali būti itin jautrios kaitriai saulei. Būtent dėl to pravartu paieškoti maudymosi kostiumų, kurie yra padengti papildoma, nuo ultravioletinių spindulių saugančia danga: jų stilius yra toks pats žavus ir žaismingas, tačiau apsaugos lygis bus kur kas aukštesnis.

vaikai guli prie juros devedami maudymosi kostiumelius

Tuo tarpu išlipus iš vandens apgaubkite atžalas minkštais rankšluosčiais su gobtuvu. Tokie gaminiai ne tik neleis jiems sušalti, bet ir padės įsikūnyti į skirtingus personažus, pavyzdžiui, trumpam pavirsti Supermenu, žavia panda ar liūtuku. Su tokiais rankšluosčiais nusimato dar daugiau linksmybių!

berniukas prie juros su tigro ranksluosciu


Pasirūpinę visomis šiomis garderobo detalėmis, sukursite itin žavų vaikų vasaros įvaizdį. Svarbiausia, kad pirmenybę teiktumėte kokybiškoms medžiagoms ir praktiškam stiliui – tuomet jokia apranga nesustabdys smagių mažylių linksmybių!

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
4 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?