Naudingi patarimai

Veido paruošimas prieš makiažą: ką svarbu žinoti?

Didelis kosmetikos veidui pasirinkimas
2020 08 07
mergina dziaugiasi skaiscia veido oda paruosta makiazui po veido prieziuros priemoniu naudojimo

Visos puikiai žinome, kad kokybiškas makiažas leidžia sukurti tikrus stebuklus – kartais net sunku atpažinti savo veidą veidrodyje. Visgi, tam, kad rezultatas iš tiesų pranoktų lūkesčius, svarbūs ne tik įgūdžiai, bet ir tinkamas veido odos paruošimas – būtent nuo jo priklauso dalis sėkmės. Išskyrėme kelis pagrindinius žingsnius, kuriuos turėtumėte atlikti prieš makiažą – įtraukite juos į savo grožio rutiną.

Atlikite odos šveitimą

Tam, kad makiažas atrodytų natūraliai, svarbu, jog oda būtų kuo lygesnė ir švaresnė. Jei jos šveitimo vis dar neatliekate reguliariai, pasidarykite jį tuomet, kai iki makiažo lieka kelios dienos. Taip pašalinsite negyvas ląsteles, atsisveikinsite su inkštirais, poromis ir bet kokiais kitais ant odos užsilikusiais nešvarumais – tai tikrai prisidės prie geresnių rezultatų. Odos šveitimą galite atlikti ir namuose: tereikia įsigyti Jūsų odos tipui pritaikytą veido šveitiklį.


Prieš makiažą odą kruopščiai nuvalykite

Ant švaraus veido makiažas laikysis kur kas ilgiau, todėl prieš pat procedūrą turėtumėte jį kruopščiai nuvalyti. Vien vandens šiuo atveju neužteks – pirmiausia rekomenduojama pasitelkti švelnesnį valiklį, pavyzdžiui, micelinį vandenį. Jis padės pašalinti visus nešvarumus ir makiažo likučius. Tuomet laukia antroji šios procedūros dalis, kuriai bus reikalingas veido tonikas – jis užtikrins, kad oda būtų maksimaliai švari ir tuo pačiu paruoš ją kitai kosmetikai.

veido toniko naudojimas vatos tamponeliu pries tepant ant veido

Šie gaminiai neretai atlieka ir papildomas funkcijas, tad juos reikėtų rinktis atsižvelgiant į tai, su kokiomis odos problemomis tenka susidurti. Mišriai odai patartina naudoti balansuojančius, drėkinančius ir gaivinančius produktus, sausai geriausiai tiks drėkinančios ir minkštinančios priemonės, o jautriai – raminančios ir balansuojančios. Tuo tarpu riebiai odai aktualus turėtų būti porų sutraukimas, bakterijų naikinimas ir riebalų pertekliaus mažinimas.