Naudingi patarimai

Veido valymas namuose: ką verta išbandyti?

Didelis veido prausiklių, valiklių pasirinkimas
2023 08 04
moteris atlieka veido valymo proceduras namuose

Tam, kad galėtume džiaugtis lygia ir gyvybinga veido oda, turime jai paskirti šiek tiek dėmesio. Viena iš veiksmingiausių procedūrų yra veido valymas – pasitelkę jį, pašaliname negyvas odos ląsteles, užkertame kelią porų užsikimšimui bei spuogų ir kitų netobulumų atsiradimui. Veido valymą galima atlikti ir namuose – tai padarysite pasitelkę kelis pagrindinius patarimus.

Reguliari kasdienė priežiūra

Pirmiausia valymo procedūras reikėtų pradėti nuo elementaraus veido prausimo. Jei makiažo nenaudojote, gali pakakti ir paprasto vandens, tačiau turėtumėte įsidėmėti, jog jis šiek tiek sausina odą – tokiais atvejais verčiau rinktis arbatžolių arbatą, virintą ar netgi negazuotą mineralinį vandenį. Jei kosmetikos ant veido yra, papildomai reikėtų pasitelkti toniką ar valomąjį pienelį, o tuomet patepti veidą kremu. Tinkamai pasirinktos makiažo valymo priemonės taip pat garantuos kur kas geresnius rezultatus. Svarbu ir tai, kaip šį veiksmą atliekate: ypatingą dėmesį reikėtų skirti akims, blakstienoms ir lūpoms ir tik tuomet pereiti prie likusio veido.

veido prieziuros ir valymo priemones

Šias procedūras reikėtų pakartoti ir ryte, ir vakare – net jeigu makiažo ir nenaudojote, ant veido per dieną taip pat galėjo nusėsti dulkės ir nešvarumai, kuriuos reikėtų pašalinti.

Veido valymas

Įvertintus dabartinę savo situaciją, 1-2 kartus per savaitę reikėtų atlikti ir papildomą veido valymą bei šveitimą. Tai galėsite padaryti ir patys, pasitelkę vieną iš šių priemonių:

  • Veido valymo šepetėliai. Šio gaminio šereliai maloniai masažuos odą ir tuo pačiu nuvalys ant jos besikaupiančius nešvarumus – tokiam procesui jokių papildomų priemonių nereikės.

mergina valo veida su valymo sepeteliu mergina su veido valymo sepeteliu


  • Veido valymo gelis/putos/pienelis/losjonas/sviestas. Dažniausiai skiriasi šių priemonių konsistencija, tačiau paskirtis išlieka ta pati. Tiesa, reikėtų atidžiau panagrinėti jų sudėtį – jei ingredientų sąrašas ilgesnis, Jūsų oda bus ne tik nuvalyta, bet ir pamaitinta ar sudrėkinta. Taip pat galima rasti ir tam tikram jos tipui skirtų priemonių. Kruopščiai reikėtų vadovautis ir instrukcijomis: kai kurie produktai yra tepami ne ant viso veido, o tik ant probleminių vietų.

mergina prausia veida su valomosiomis putomis


  • Valymo kempinėlės. Nors prekyboje galima rasti įvairiausių jų variantų, ypač daug dėmesio susilaukia iš japoniškojo Konjac augalinio pluošto kuriamos kempinėlės, tinkančios visų tipų odai. Pasitelkę jas ir papildomas valomąsias priemones, pašalinsite inkštirus, poras bei paskatinsite kraujotaką ir ląstelių atsinaujinimą.

veido valymo kempineles


  • Valančios veido kaukės. Šios veido valymo priemonės nustebins ypatingai gausiu asortimentu: čia rasite tiek silpnesnių, tiek labai giliai valančių produktų su pačiais įvairiausiais ingredientais. Galima sakyti, jog tai – vienas paprasčiausių būdų norint mėgautis lygia ir nepriekaištingai atrodančia veido oda.

mergina tepasi valancia veido kauke


  • Rūgštiniai šveitikliai. Tai itin efektyvios, būtent pilingo procedūroms pritaikytos priemonės, kurių sudėtyje dažnai galima pastebėti skirtingas rūgštis. Jų nauda niekam nekelia abejonių – tuo beliko įsitikinti ir Jums!

mergina atlieka rugstini veido sveitima


Specialūs prietaisai veido valymui

Technologijos vis dar nuolat tobulėja, todėl nieko stebėtino, kad jos pasiekė ir šią grožio sritį. Jei namuose norite mėgautis dar patogesnėmis veido valymo procedūromis, turėtumėte atidžiau susipažinti su šiais prietaisais:

  • Elektriniai veido valymo šepetėliai. Tai itin komfortiški, nedidelio dydžio prietaisai, padedantys atsikratyti visais ant odos esančiais nešvarumais, pradedant „užsilikusiu“ makiažu ir baigiant negyvomis odos ląstelėmis. Priklausomai nuo Jūsų poreikių ir biudžeto, galite rinktis visiškai paprastus ir pigius šepetėlius arba įsigyti kur kas daugiau galimybių siūlančius prietaisus. Jie gali būti atsparūs vandeniui ir turėti papildomų šepetėlių, su kuriais galėsite masažuoti odą ar netgi tolygiai padengti makiažą.

mergina valo veida su elektriniu veido valymo sepeteliu