Naudingi patarimai

Vestuvės po atviru dangumi: gražiausios idėjos

Didelis šventinės atributikos pasirinkimas
2023 08 03
jaunavedziai romantiskai svencia savo vestuves gamtoje

Vestuvės neabejotinai yra viena svarbiausių švenčių mūsų gyvenime, todėl norisi, kad jos praeitų nepriekaištingai. Planavimo etape tikrai netrūksta iššūkių, o ypač ilgai svarstoma apie geriausios vietos pasirinkimą. Vis labiau populiarėja vestuvės lauke – nesvarbu, ar jas rengsite savo kieme, ar sodyboje, pasirinkę tokį variantą, turėsite galimybę išbandyti pačias įvairiausias dekoro idėjas. Kokie sprendimai šiuo metu yra patys populiariausi?

Papuoškite šventės vietą mirksinčiomis lemputėmis

Tai – kone populiariausi lauko dekoro elementai, kurie puikiai tiks ir vestuvių šventei. Pasitelkę lemputes, iš jų galite sukurti nematomas sienas ar netgi stogą, virš kurio vakarieniausite. Tokios puošmenos šventei pridės romantikos ir leis sukurti šiek tiek magišką atmosferą – galutinis rezultatas tikrai neapvils. Siekiant maksimalaus efekto, lempučių girliandas ar žavius žibintus verta pakabinti ir ant medžių, krūmų ar namo arkų: sutemus atsiskleis visas šių dekoracijų grožis.

masyvios lemputes lauke vestuviu sventeilempuciu dekoracijos lauke gamtoje vestuviu sventei dekoruoti

lempuciu girliandos gamtoje vestuviu dekoracijoslemputes ir girliandos kaip dekoracijos vestuviu sventei lauke gamtoje


Laikykitės tvarumo principų

Vestuvių šventė gamtoje tarsi įpareigoja nepamiršti ir aplinkos išsaugojimo idėjų, kurios pastaraisiais metais tapo viena ryškiausių dekoro tendencijų. Pritaikykite jas tuomet, kai svarstysite, kaip serviruoti stalą: rinkitės natūralių audinių staltieses bei servetėles ir žinoma, naudokite metalinius įrankius.

Dekoracijoms geriausia rinktis perdirbamus ar daugkartinio naudojimo daiktus, pavyzdžiui, senas vintažines žvakides, knygas, stiklinius indus ir kitus panašius sprendimus. Šią tematiką išpildysite dar geriau, jei vietoj gėlių svečių paprašysite paaukoti vietinei gyvūnų prieglaudai ar kitai panašiai organizacijai.

tvarus sprendimai vestuvinio stalo dekoravimuistalo dekoracijos vestuvems

kaip dekoruoti ir paruosti stala vestuvems naudojant tvarius indus ir irankiusvestuvinio stalo dekoracijos perdirbamomis detalemis ir irankiais


Išbandykite kaimišką stilių

Tuomet, kai vestuvių šventė vyksta lauke, daugelis nusprendžia pritaikyti populiarųjį „rustic“ (ar tiesiog – kaimišką) stilių – tokios dekoro detalės vis dar išlieka populiarios. Naudokite daugiau medinių detalių, pavyzdžiui, rinkitės iš šios medžiagos pagamintus stalus ir kėdes. Ant medinės lentelės galite nupiešti svečių susodinimo planą, o gėrimams naudoti medinius padėkliukus. Visos vestuvių dekoracijoms naudokite švelnius, prislopintus atspalvius, kurie bendrai atmosferai suteiks dar daugiau jaukumo.

kaimisko stiliaus stalo dekoracijos vestuvems su zalumos detalemisjaunieji dziaugiasi vestuvemis prie naturalios geliu arkos gamtoje

medines dekoracijos ir kelmai lauke vestuviu sventeinedideli staliukai vestuviu sventei kaimisko stiliaus dekoracijos su gelemis ant stalo


Arkai panaudokite medžius

Nusprendus ir pačią vestuvių ceremoniją surengti lauke, reikia pasirūpinti ir arka, tačiau gamtoje tai padaryti tikrai nėra sunku. Baltu audiniu ir gėlėmis galite papuošti krūmus ar medžius – šventiškumo tokiai arkai tikrai nepritrūks. Taip pat labai išskirtinai atrodytų senos durys, papuoštos žaliuojančiais lapais ir prislopintų atspalvių gėlėmis. Tokia dekoracija galės atstoti ne tik arką, bet ir nuotraukų sienelę, prie kurios visi vestuvių svečiai tikrai neatsisakys įsiamžinti.

vestuvine arka durys gamtojeduru dekoracija arka vestuvems gamtoje

medine arka vestuvems gamtoje dekoruota gelemismedine arka vestuviu sventei kieme dekoruota gelemis ir medziagomis

Naudokite kuo daugiau gėlių detalių

Vestuves ir gėles galime vadinti sinonimais – pasirūpinkite, kad šių detalių netrūktų ir Jūsų šventėje. Dekoracijoms galite naudoti skirtingose vietose iškabintas jų puokštes: drąsiai galima rinktis net ir nestandartines jų formas ar neįprastas rūšis. Gėlėmis taip pat siūloma dekoruoti ir maistą – tokie papuošimai tiks tiek šventiniam tortui, tiek ir salotoms. Dar geriau, jei konditeriai pasirūpins, kad šios dekoracijos būtų valgomos.

geliu dekoracijos vestuviu staluimaisto ir stalo dekoracijos gelemis vestuviu sventei gamtoje

kaip papuosti stala su gelemis vestuvemsvestuvinis stalas dekoruotas gelemis


Tai – keletas populiariausių lauke vykstančių vestuvių idėjų, tačiau pradėję jas planuoti, panašių sprendimų surasite ir daugiau. Nepamirškite, kad šios šventės metu svarbiausias yra Jūsų ir susirinkusių svečių komfortas – atsižvelgiant į tai, turėtų būti kuriama ir bendra atmosfera.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.4/5
7 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?