Naudingi patarimai

Vežimėlių tipai: kokį pasirinkti?

Didelis vežimėlių pasirinkimas
2019 06 01
vaikas vežimėlyje šalia augalų

Klausimas, kaip išsirinkti vežimėlį, neramina daugelio atžalėlių tėvus – jų pasirinkimas rinkoje šiuo metu yra ypatingai platus, todėl apsispręsti iš tiesų nelengva. Tačiau gerokai susiaurinsite savo paieškas, jei pradėsite jas nuo konkretaus tipo: susipažinę su visų jų savybėmis, lengviau nuspręsite, koks vaikiškas vežimėlis geriausias.

Vaikiški skėtuko formos vežimėliai

Jei Jums reikalingas lengvas vaikiškas vežimėlis, vargu, ar pavyks rasti dar labiau tinkamą jo tipą. Šie vežimėliai sveria nedaug ir yra itin kompaktiški, o reikalui esant juos lengvai galite sulankstyti. Toks variantas ypač tiks, jei norėsis daugiau mobilumo, tačiau kalbant apie vaikučių komfortą, tai nebus pats patogiausias variantas, kadangi mažylis kur kas dažniau jaus visus kelio nelygumus.


Vaikiški vežimėliai – lopšiai

Tokie vaikiški vežimėliai su amortizatoriais (ar be jų) tinka ką tik gimusiems mažyliams, kuomet jų stuburas dar tik formuojasi ir dėl to reikia užtikrinti tinkamą jo padėtį. Lopšyje vaikutis galės praleisti net ir ilgiau nei dvi valandas, o komfortas tikrai bus maksimalus. Bene didžiausias tokio tipo trūkumas yra tas, kad šie modeliai yra pakankamai masyvūs ir dažniausiai tinka tik pirmuosius vaikučių gyvenimo mėnesius, tačiau jei rinksitės vežimėlį su išimamu lopšiu, jį galėsite pritaikyti ir tolimesniam laikotarpiui.