Naudingi patarimai

Virtuviniai kombainai, kurie padės sutaupyti laiko ruošiant šventinį stalą

Platus virtuvinių kombainų pasirinkimas
2018 12 18
kombainas virtuveje

Vaišėmis nukrautas stalas visuomet maloniai nuteikia svečius, tačiau tampa dideliu iššūkiu tiems, kurie pasiryžta organizuoti šventę savo namuose. Daugybė patiekalų, skirtingi ingredientai, padažai ir visiems jiems reikia mūsų rankų ir dėmesio - toks scenarijus daugeliui asocijuojasi su ilgomis ir varginančiomis valandomis, praleistomis virtuvėje. Tačiau tik ne tuomet, jei namuose yra virtuvinis kombainas! Šis įrenginys atstoja daugybę kitų buities prietaisų, todėl pasitelkę jį, visus darbus atliksite kur kas efektyviau.

Ką sugeba virtuviniai kombainai?

Vienareikšmiškai atsakyti į šį klausimą būtų sunku, kadangi kiekvienas virtuvinis kombainas gali pasiūlyti skirtingas funkcijas. Visgi, jei kalbėsime apie paprastesnius modelius, galima išskirti du šių prietaisų tipus, žavinčius skirtingomis galimybėmis.


Tešlai skirti virtuviniai kombainai. Tokiuose modeliuose dažniausiai nerasite pjaustymo ar malimo funkcijos, tačiau jie ypač pravers tuomet, jei šventės proga ruošitės kepti gardų pyragą. Minko, maišo, plaka ─ taip trumpiausiai galima apibūdinti šių kombainų galimybes. Bet kokį kepinį su šiais įrenginiais galėsite paruošti nuo pradžios, iki pabaigos: rasite ir specialų minkymo kablį, kuris padės įveikti net ir kietą, mielinę tešlą!

Standartiniai virtiniai kombainai. Šie įrenginiai dažniausiai turi ne tik prieš tai minėtas funkcijas (ar bent kelias iš jų), bet ir efektyviai trina, pjausto, mala ir smulkina bet kokius produktus. Jų pritaikymo galimybės kur kas didesnės: lengvai supjaustysite visus mišrainės ingredientus, susmulkinsite svogūnus ar pagaminsite įstabaus skonio trintą sriubą. Turint tokį virtuvinį kombainą, net ir gausus svečių būrys nebebus baisus!

Papildomi kombainų priedai

Jei manote, kad tai viskas, ką sugeba šie prietaisai, smarkiai klystate ─ naudojant papildomus priedus, galima gerokai praplėsti jų galimybių ribas. Priklausomai nuo kombaino modelio, kai kuriuos iš jų rasite bendroje komplektacijoje, o kitus galėsite įsigyti atskirai.