Naudingi patarimai

Vonia ar dušas: ką rinktis?

2020 12 14
mergina vonios kambaryje su baltu ranksluosciu

Pagrindinės įrangos pasirinkimas vonios kambaryje yra kone esminis aspektas, nulemiantis tai, kaip patogiai galėsime naudotis šia patalpa. Visgi, tuomet, kai reikia nutarti, kas geriau: vonia ar dušo kabina, apsispręsti iš tiesų nėra taip paprasta. Jei ir Jūs susidūrėte su tokia dilema, siūlome įvertinti abiejų šių įrenginių privalumus ir trūkumus – ši informacija padės priimti sprendimą.

Dušo kabinos – vertinantiems efektyvumą

moteris maudosi duso kabinoje

Nusprendę, kad Jūsų namams labiausiai tinka dušo kabina, mėgausitės šiais privalumais:

  • Kompaktiškumas. Nors prekyboje galima rasti įvairių variantų, standartinė dušo kabina visuomet bus mažesnė nei vonia. Ją lengvai įtalpinsite kambario kampe ar bet kurioje kitoje laisvesnėje vietoje. Būtent dėl to tokią įrangą ypač mėgsta mažų ir vidutinių vonios kambarių savininkai.


  • Efektyvesnės ir pigesnės maudynės. Šis aspektas labai priklauso nuo asmeninių įpročių, tačiau iš esmės naudodamiesi dušu, galite sunaudoti kur kas mažiau vandens nei jo prileisdami į vonią. Be to, kadangi maudytis galite pradėti iš karto, prausimasis tampa kur kas efektyvesnis. Dėl to šią įrangą ypač mėgsta tie, kurie gyvena greitesniu tempu.
  • Patogesnis įėjimas. Pasirinkus žemesnį padėklą ar iš viso pado neturinčius modelius, dušo kabina tampa draugiška pagyvenusiems ar judėjimo sutrikimų turintiems žmonėms. Į tokią kabiną lengviau gali patekti ir didesni Jūsų augintiniai.
  • Papildomos funkcijos. Dabar šie įrenginiai komplektuojami su papildomomis galimybėmis, užtikrinančiomis dar didesnį Jūsų komfortą. Masažinės dušo kabinos, garų generatoriai, lietaus dušas – tai tik keletas tokių variantų.