Naudingi patarimai

Būtiniausių daiktų sąrašas vykstantiems į gamtą savaitgaliui

Didelis turistinių prekių pasirinkimas
2019 06 03
turistinės palapinės miške

Šiltuoju sezonu vis rečiau savaitgalius leidžiame namuose – jei tik žadami gražūs orai, daugelis nusprendžia leistis į atpalaiduojantį poilsį gamtoje. Visgi, toks laisvalaikis turi savų niuansų: patogumais šiuo atveju teks pasirūpinti patiems, todėl labai svarbu kruopščiai apgalvoti, kokius daiktus būtina pasiimti su savimi. Palengvinome Jums šią užduotį ir išskyrėme, ką pasiimti prie ežero ar į gamtą – peržvelkite šį sąrašą!

Skirtingoms oro sąlygoms pritaikyti drabužiai

Nusimato labai šiltas savaitgalis? Tai tikrai nereiškia, jog gamta nepažers staigmenų – jei dienos metu lietaus išvengti pavyks, sunku pasakyti, ar nepasitaikys pakankamai šalta naktis. Tačiau tikriausiai puikiai žinote, kad ne oras kaltas, o netinkama apranga, tad jeigu tik turite galimybę, pasirūpinkite įvairioms oro sąlygoms pritaikytais drabužiais ir atsargine avalyne. Jei keliausite automobiliu, papildomų nepatogumų tai nesudarys, tačiau Jūsų išvyka išliks sėkminga net ir tuomet, kai oras šiek tiek nuvils.


Maisto gamybos reikmenys

Pirmiausia turėtumėte apgalvoti, ką valgysite savo išvykos metu, o tuomet pasirūpinti šių patiekalų gamybai skirtais indais ar netgi įrenginiais. Prekyboje šiuo metu galima rasti net ir dujines virykles, pritaikytas turizmui, tačiau jeigu gaminimas nėra Jūsų aistra, pasinaudokite proga ir kepkite maistą ant laužo – tam tikrai neprireiks didelių pastangų.


Kokybiška palapinė ir miegmaišis

Jei miegosite lauke, šie pirkiniai turėtų būti patys svarbiausi – tik tinkamai pailsėję, galėsite smagiai leisti likusį laiką gamtoje. Pasirūpinkite talpia (geriausia – kuo didesne) palapine, įsigykite šiltą miegmaišį ir minkštą kilimėlį ar net pripučiamą čiužinį – su tokiu inventoriumi miegosite tarsi namuose!