Naudingi patarimai

Darbo įrankių pasirinkimas: kas svarbiausia?

Didelis darbo įrankių pasirinkimas
2021 04 06
statybininkas laiko mechaninius irankius

Atliekant įvairius statybų ir remonto darbus, reikalingi ir specifiniai įrankiai – bent kelis tokius gaminius turi net ir tie, kurie tokia veikla užsiima mėgėjiškai. Visgi, siekiant užtikrinti darbų kokybę, labai svarbu juos tinkamai pasirinkti. Pasiūla šiuo metu yra itin didelė, tad tai pavyks padaryti atsižvelgus į kelis esminius kriterijus – kurie iš jų yra patys svarbiausi?

Įrankių energijos šaltinis

Nuo energijos šaltinio priklauso ir tam tikros įrankių ypatybės – dažniausiai sutinkami tokie jų tipai:

  • Mechaniniai įrankiai. >Tokie gaminiai dažniausiai yra pakankamai paprasti ir nebrangūs – juos galima pritaikyti įvairioms namų užduotims, pavyzdžiui, norint ką nors atsukti ar prisukti. Labai dažnai įsigyjami bendri mechaninių įrankių rinkiniai, kuriuose galima rasti raktų, suktukų, terkšlių ir kitų panašių gaminių bei skirtingų galvučių ir jungčių, leidžiančių juos pritaikyti labai skirtingiems darbams.

mechaniniai darbo irankiai


  • Elektriniai įrankiai. Tokio tipo modeliai yra vieni populiariausių – jie pasižymi funkcionalumu ir galingumu, todėl gali būti naudojami tiek mėgėjų, tiek ir profesionalų. Be to, lyginant su prieš tai aptartu tipu, tokie darbo įrankiai su bet kokiomis užduotimis leidžia susitvarkyti gerokai efektyviau. Tiesa, darbai yra apribojami laidais, tačiau jei netoliese yra elektros lizdas ir prailgintuvas, šio trūkumo galima ir nepajausti.

elektriniai darbo irankiai