Naudingi patarimai

Dviejų vaikų kambario interjeras: kaip įsirengti?

Didelis vaiko kambario baldų pasirinkimas
2022 02 07
sviesus dvieju vaiku kambario interjeras

Norisi, kad atžalos savo kambaryje jaustųsi kaip tvirtovėje, kurioje būtų gera ilsėtis, mokytis ir žaisti, todėl visuomet atsakingai svarstome, kaip įrengti vaiko kambarį. Visgi, jeigu vienoje erdvėje tenka apgyventi dvi atžalas, užduotis tampa dvigubai sunkesnė. Tačiau jei vadovausitės žemiau pateiktais interjero dizainerės patarimais, dviejų vaikų kambario interjeras bus ir jaukus, ir funkcionalus.

dvieju vaiku kambario interjeras

Teikite pirmenybę funkcionaliems baldams

Vaikų kambario baldai yra svarbiausias pasirinkimas, nuo kurio priklauso atžalų komfortas ir erdvės panaudojimo galimybės. Įsirenginėjant dviejų vaikų kambarį, reikėtų pagalvoti apie baldų funkcionalumą – rinkitės dviaukštę lovą, taip išsaugosite kambario erdvės. Jei nedidelio ploto kambaryje neturite galimybės skirti vaikams po atskirą spintelę, padalinkite vienos spintos lentynas po lygiai, taip kiekvienas bus atsakingas už tvarką savo pusėje. Dviejų vaikų kambario baldai turėtų būti praktiški, lengvi, bet stabilūs.

funkcionalus dvieju vaiku kambario interjeras


Ieškokite įdomesnių interjero sprendimų

Dviejų vaikų kambario interjerui ieškokite įdomesnių sprendimų – lipdukai ant sienų, skirtingų spalvų kėdės, ištraukiama lova. Pastarasis sprendimas padės sutaupyti kambario vietos, o skirtingų spalvų kėdės leis atskirti dviejų vaikų baldus/erdvę. Įrenginėjant dviejų vaikų kambarį, pagalvokite kur sudėsite visus vaikų daiktus, knygas ir pan., pakabinamos bei pastatomos lentynos ar spintelės tam puikiai pasitarnaus.

isskirtinis dvieju vaiku kambario interjeras