Naudingi patarimai

Geriausi antiperspirantai

Platus dezodorantų pasirinkimas
2017 11 28
kaip kovoti su nemaloniu prakaitavimu namuose

Nemalonus prakaito jausmas nei vienam iš mūsų neprideda pasitikėjimo savimi – gausus prakaitavimas dažniausiai pasireiškia karštomis vasaromis dienomis ir trukdo nerūpestingai mėgautis saulės spinduliais. Vis dėlto, šioje situacijoje gelbsti geri antiperspirantai ir dezodorantai – kuriuos iš jų verta įsigyti ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis?

Renkantis geriausią antiperspirantą, svarbu atkreipti dėmesį, jog jo sudėtyje nebūtų aliuminio, kuris gali užkimšti poras ar netgi patekti į mūsų organizmą ir sukelti dar daugiau sveikatos problemų. Šiuo atveju kur kas geriau rinktis priemones, pagamintas iš natūralių medžiagų. Viena iš jų – antiperspirantas „Garnier Mineral Ultra Dry Optimal Protection“, moterims ir merginoms suteikiantis maksimalią apsaugą nuo prakaitavimo. Jo sudėtyje galima rasti natūralius, vulkaninės kilmės mineralus, kurie puikiai sugers prakaitą, tačiau tuo pačiu neužkimš odos porų.

Top 10 dezodorantai


Ieškant panašaus atitikmens vyrams, gali tikti pieštukinis dezodorantas „Biotherm Homme Day Control“, kurio sudėtyje esantys mineralų kompleksai taip pat panaikina blogą kvapą ir jį sukeliančias bakterijas bei tuo pačiu nepažeidžia natūralaus prakaitavo procesų. Tinkamų priemonių prekyboje šiuo metu yra kur kas daugiau, tad jeigu norite pasirūpinti maksimalia apsauga nuo prakaitavimo nepakenkiant savo sveikatai, reikės paskirti kelias minutes tam, kad galėtumėte iš arčiau susipažinti su šių produktų sudėtimi.

Renkantis geriausią dezodorantą, taip pat vertėtų atkreipti dėmesį ir į savo odos tipą bei gyvenimo būdą. Jautrios odos savininkams ypač svarbu įsigyti priemones, kuriose nebūtų alkoholio. Tuomet tinkamas variantas gali būti rutulinis dezodorantas su avižų pieneliu 24h Collistar, kuris ne tik apsaugos nuo prakaitavimo, bet ir sudrėkins bei nuramins jautresnę odą. Tuo tarpu tie, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį, dažniausiai ieško priemonių, suteikiančių ilgalaikę apsaugą – tokiais atvejais gali praversti rutulinis antiperspirantas Adidas Climacool, leisiantis net ir itin aktyviomis dienomis jaustis maksimaliai patogiai.

Dezodorantų ir antiperspirantų gausa kiekvienam suteikia galimybę pasirūpinti, jog prakaitas neužkluptų netikėtomis akimirkomis – ilgas šių prekių sąrašas laukia ir mūsų elektroninėje parduotuvėje, tad Jums beliks išsirinkti tinkamiausią. 

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
2 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?