TOP ženklų dienos! Pasiūlymai iki -30 %*

Naudingi patarimai

Geriausi langų valymo robotai

Didelis langų valymo robotų pasirinkimas
2023 01 20
moteris reguliuoja langu valymo robota prie lango

Klausimas, kaip valyti langus, kad procesas būtų efektyvus, o rezultatas – nepriekaištingas, kamuoja daugelį iš mūsų. Šis buities darbas retai kada minimas tarp mėgstamiausių, tačiau gerai tai, jog dabar galima jo atsisakyti – tokią užduotį už Jus pasiruošęs atlikti langų valymo robotas. Tokie prietaisai sparčiai populiarėja, tačiau jeigu dar neteko jų išbandyti, siūlome susipažinti su jų veikimo principu, pagrindiniais pasirinkimo kriterijais ir populiariausiais modeliais.

namu tvarkytoja reguliuoja langu valymo robota

Kaip veikia langų valymo robotas?

Vis dar pasitaiko manančių, jog langų plovimo robotas nuo jų paprasčiausiai gali nukristi, tačiau dėl to nerimauti nereikėtų. Tokie prietaisai prie lango prisitvirtina vakuuminiu būdu, o kai kurie modeliai turi ir apsaugines virveles. Ant šių robotų yra pritvirtintos šluostės arba šepečiai – prietaisui judant, jie sukasi ir taip nuvalo langų paviršių. Modernesni modeliai gali turėti ir purkštuvus, kurie ant stiklo purškia plovimo priemones.

langu valymo robotas plauna langa

Kaip pasirinkti langų valymo robotą?

Tam, kad lengviau nuspręstumėte, kuris robotas langams valyti yra tinkamiausias, turėtumėte atsižvelgti į šiuos aspektus:

 • Maitinimo tipas. Langų valymo robotai gali būti laidiniai arba belaidžiai. Pirmojo tipo modeliai gali ilgą laiką dirbti nepertraukiamai – jei langų daug ir jie didesni, turėtumėte įvertinti šį privalumą. Tačiau jei namuose yra mažesnių vaikų ar augintinių, jiems laidas gali būti labai įdomus – truktelėjus jį, robotas gali nukristi ant žemės. Tokiais atvejais labiau tinka belaidžiai robotai, užtikrinantys visapusišką saugumą ir patogumą, kadangi nereikia rūpintis, ar netoliese yra elektros lizdas. Tačiau juos riboja akumuliatoriaus talpa, tad turėtumėte atsižvelgti, kiek laiko be papildomo įkrovimo galės veikti atitinkamas įrenginys.
 • Valdymas. Šie prietaisai gali būti valdomi išmaniuoju telefonu, ant korpuso esančiais mygtukais ar nuotolinio valdymo pulteliu. Kai kurie modeliai gali pasiūlyti ir kelis iš šių variantų.
 • Forma. Nesunku pastebėti, kad langų plovimo robotas gali būti apvalios arba kvadratinės formos. Pirmasis variantas sunkiau pasiekia langų kraštus ir ne itin tinka berėmėms konstrukcijoms, tačiau tokie prietaisai yra lengvesni ir kompaktiškesni. Tuo tarpu kvadratinės ar stačiakampės formos robotai neretai turi jautresnius sensorius, todėl gali valyti ir berėmių konstrukcijų stiklus. Jie taip pat efektyviai pasiekia ir išvalo visą paviršiaus plotą.
 • Pritaikymo galimybės. Dažnu atveju šiuos robotus galima pritaikyti ne tik langams, bet ir veidrodžiams, plytelėms, stiklinėms pertvaroms ar kitiems lygiems vertikaliems paviršiams. Nesuklysite pasirinkę universalesnį modelį – tuomet valymo darbams teks paskirti dar mažiau dėmesio.
 • Funkcionalumas. Be jau minėtų ypatybių, langų valymo robotai gali pasiūlyti skirtingus plovimo režimus, pažangias navigacijos sistemas ir kitus panašius privalumus. Visi jie turi įtakos ir prietaisų kainai, tad turėtumėte pagalvoti, kiek į tokią įrangą norėsite investuoti.


Geriausi langų valymo robotai

Siūlome susipažinti su langų plovimo robotais, kurie pastaruoju susilaukia daugiausiai pirkėjų dėmesio.

Mamibot W120-T

Šis itin palankia kaina pasižymintis robotas langams valyti galės pasiūlyti tokias ypatybes:

 • Išmanūs valdymo režimai užtikrins, kad langai bus nuvalyti dar efektyviau ir kokybiškiau;
 • Ilgaamžis skaitmenis variklis bus itin greitas, tačiau tylus – šio prietaiso triukšmingumas siekia 65dB;
 • Specialaus dizaino mikropluošto šluostė nebraižys paviršiaus ir ant stiklo nepaliks jokių žymių.

Langų valymo robotas gali būti pritaikomas vidiniams ir išoriniams langams, dušo kabinų stiklams, keramikos ir marmuro plytelėms bei parduotuvių vitrinoms.

Hobot 388

Vienu ploniausių tarp langų plovimo robotų tituluojamas modelis nustebins tokiomis galimybėmis:

 • Automatinis purškimas užtikrina nuolatinį ploviklio tiekimą ant valomo paviršiaus, tad langai bus ne tik nuvalyti, bet ir nuplauti;
 • Apsauginis lynasir UPS sistema užtikrins, kad robotas darbo metu nenukris, o praradus elektros tiekimą, dar 20 minučių laikysis ant stiklo;
 • 2 valymo diskai su mikropluošto valymo antgaliais užtikrins maksimalų našumą.

Šį langų robotą pritaikysite langams, veidrodžiams, plytelėms, kurių siūlės yra iki 15mm pločio ir bet kokiems kitiems lygiems plaunamiems paviršiams. Toks modelis tinka ir nestandartiniams, apvaliems ar ovaliems stiklams.

Ecovacs Winbot 920

Šis belaidis langų plovimo robotas tarp geriausiųjų atsidūrė dėl šių savybių:

 • 3 valymo režimai leis pritaikyti prietaisą pagal savo poreikius – galėsite rinktis iš automatinės, giluminės ir konkrečiai vietai pritaikytos programos;
 • Patogus valdymas – galėsite pasitelkti specialią programėlę ar išbandyti prietaiso valdymą balsu;
 • Automatinis kraštų aptikimas užtikrins, kad robotas saugiai galės nuvalyti tiek įrėmintus, tiek ir berėmius paviršius.

Jį galėsite pritaikyti visiems lygiems paviršiams viduje ar lauke.

Hobot 2S

Efektyvumu garsėjantis langų valymo robotas gali pasiūlyti tokius ypatumus:

 • Dvigubas ultragarsinis vandens purškimas dar geriau sudrėkina šluostes ir leidžia mėgautis nepriekaištingais rezultatais;
 • Padidinta valymo šluostė leidžia dar geriau pasiekti stiklų kampus;
 • Valdymas išmaniuoju telefonu ir balso komandų įrašymas savo balsu užtikrins dar paprastesnį ir patogesnį šio prietaiso naudojimą.

Su šiuo robotu galėsite nuvalyti langus, plyteles, matinius stiklus ir visus kitus lygius (net ir berėmius) paviršius.

Hutt DDC55

Į geriausiųjų sąrašą būtina įtraukti ir šį puikų langus valantį robotą. Kuo jis ypatingas? 

 • Tylus veikimas pradžiugins ne vieną varotoją, mėgstantį ramybę savo namuose. Šis modelis kelia labai mažai triukšmo.
 • Kompaktiškas ir šiuolaikiškas dizainas yra gražus pažiūrėti. Jį įsigiję galėsite valandų valandas stebėti, kaip robotukas pluša valydamas langus ilgais vakarais.
 • Daugiafunkcinis valymas užtikrins, kad šis robotas efektyviai išvalys ir išblizgins pačius įvairiausius stiklinius paviršius: langus, veidrodžius, dušo kabinas ir kt.

Zyle ZY901WR

Turėdami šį modelį galite tiesiog užsiplikyti sau arbatos ir stebėti, kaip jūsų langai virsta kaip naujais. Tai įmanoma dėka šių savybių:

 • Naujausia „Clean 5“ programinė įranga suteikia galimybę langus valyti 4 skirtingais režimais ir 5 etapais. Jums teliks grožėtis rezultatu.
 • „Square Design“ technologija užtikrina, kad langai kaskart liktų idealiai švarūs, be jokių nešvarumų ar dulkių likučių pakraščiuose bei kampuose.
 • „iTech Win 3.0“ dirbtinio intelekto technologija leidžia robotui pačiam apskaičiuoti geriausią langų valymo maršrutą, kad darbas būtų atliktas kuo efektyviau.

Investicija į šį modelį tikrai atsipirks su kaupu, kadangi su juo galima valyti daugelį lygių paviršių namuose, nuo veidrodžių, iki plytelių. 

Hutt W66

Tarp geriausiųjų paskutinis, tačiau tikrai ne prasčiausias langų robotas mėgstamas dėl šių savybių:

 • Valdymas mygtuku ar nuotoliniu pulteliu bus itin paprastas ir lengvai perprantamas;
 • Efektyvus procesorius suplanuos maršrutus, kurie leis pasiekti geriausius rezultatus – pamatęs nešvarumus, robotas juos valys stipriau, o galbūt net ir kelis kartus;
 • 150ml vandens talpa užtikrins, kad vieno papildymo užteks 70-80 kv. m. langų plotui.

Šis modelis yra tinkamas visų tipų langams ir kitiems stikliniams paviršiams, pavyzdžiui, dušo durims.

Tarp visų šių langų valymo robotų tikrai pavyks surasti sau tinkamiausią. Tačiau turėkite omenyje, kad jų įvairovė vien šiais modeliais neapsiriboja, todėl galite būti tikri – pavyks pateisinti visus savo lūkesčius.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.2/5
10 Pirkėjų įvertinimų

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?