Naudingi patarimai

Geriausi telefonai: TOP modelių 2024 metais

Didelis mobiliųjų telefonų pasirinkimas
2023 12 04
mergina naudojasi mobiliuoju telefonu

Galima sakyti, kad šie metai telefonų rinkoje buvo ypač derlingi – nuo pat metų pradžios stebėjome, kaip žymiausi jų gamintojai pristato gerokai atnaujintas funkcijas, ir, atrodo, kartais net viršija savo galimybių ribas. Naujausi modeliai išsiskiria ne tik atnaujintomis funkcijomis, bet ir patobulinta išvaizda, tad kiekvienas žmogus gali rinktis pagal savo skonį ir atrasti optimaliausią bei labiausiai priimtiną variantą. Jei šiais metais norėsite įsigyti įspūdingais parametrais pasižymintį telefoną, turėsite ne vieną dėmesio vertą variantą – pristatome geriausiųjų TOP10! Jeigu jums viena svarbiausių išmaniojo telefono funkcijų yra fotografavimas, kviečiame sužinoti svarbiausius aspektus į ką atkreipti dėmesį ir išsirinkti tinkamiausią.

mergina naudojasi ismaniuoju telefonu

iPhone 15 serija

 Kiekviena nauja telefonų serija atkreipia „Apple“ produkcijos gerbėjų dėmesį – iPhone 15 telefonai tikrai nebus išimtis. Kone geriausiu pasirinkimu šiuo metu yra laikomas iPhone 15 Pro Max telefonas – jis pasiūlys geriausią ekraną, talpiausią bateriją ir galingiausias kameras. Tvirtas titano rėmas, USB-C prievadas, 5x optinis priartinimas ir konfigūruojamas „Action“ mygtukas yra dar keli jo išskirtinumai. Šis flagmanas turėtų patikti žaidimų entuziastams ir tiems, kurie fotografuodami nori atskleisti visą savo kūrybinį potencialą. Labai panašiomis savybėmis pasižymi ir iPhone 15 Pro telefonas. Jis ypač tiks tuo atveju, jeigu mėgstate kompaktiškesnius išmaniuosius: 6,7 colių įstrižainė pakeičiama į 6,1. Tiesa, baterija ir optinio priartinimo galimybės taip pat bus šiek tiek mažesnės. 

iphone 15 serijos telefonai

iPhone 15 ir iPhone 15 Plus taip pat nusipelnė komplimentų – tuo labiau, kad juos galima įsigyti palankesnėmis kainomis. Lyginant su ankstesne karta, galima atrasti keletą svarbių atnaujinimų – tai universalumo pridedantis USB-C prievadas ir funkcionalioji „Dynamic Island“ išpjova. Galite tikėtis ir nepriekaištingai veikiančios programinės įrangos bei aukščiausios kokybės konstrukcijos. Tarpusavyje šie modeliai skiriasi dydžiu ir baterijos talpa.


iPhone 14 serija

Net ir praėjus keliems metams po išleidimo, iPhone telefonai nepraranda savo populiarumo – iPhone 14 serija yra puikus to pavyzdys. Šį kartą ir vėlgi galėsite rinktis iš keturių, skirtingiems poreikiams pritaikytų išmaniųjų.

Stilingo iPhone 14 kosmoso aviacijos klasės aliuminio rėmas, stiklinis korpusas ir 6,1 colio įstrižainės „Super Retina“ ekranas iki pat kraštų puikiai jausis jūsų delne. Dviejų galingų kamerų sistema, naktinio matymo, automatinio šviesų pritaikymo funkcijos, taip pat „Cinematic“ ir „Action“ vaizdo įrašymo funkcijos užtikrins, kad užfiksuoti vaizdai bus aukščiausios kokybės, nepriklausomai nuo to, kur ir kokiomis sąlygomis fotografuota ar filmuota. Naujausius žaidimus galėsite žaisti be jokių suvaržymų dėka „A15 Bionic“ su 5 branduolių grafinio procesoriaus. O trokštantiems dar didesnio ekrano, siūloma naujovė – iPhone 14 Plus modelis, kuris turi net 6,7 colių ekraną.

Norintys dar daugiau funkcijų ir galimybių, turėtų rinktis naujuosius iPhone 14 Pro arba iPhone Pro Max, turinčius atitinkamai 6,1 ir 6,7 colių ekranus. Šie modeliai atsparūs vandeniui bei dulkėms. Stilingas korpusas pagamintas ne iš kokio nors plastiko gabalo, o iš chirurginės klasės nerūdijančio plieno. Todėl išmaniojo prietaiso ilgaamžiškumas garantuotas. Telefonai praturtinti naujomis technologijomis, saugančiomis privatumą, o kartais net ir gyvybes: jie gali aptikti sunkias autoavarijas ir automatiškai iškviesti pagalbą. Negana to, 48 Mpx kamera gali užfiksuoti iki kelių kartų geresnės kokybės nuotraukas esant prastam apšvietimui, palyginus su senesnių serijų modeliais.


Samsung Galaxy S23 serija 

 „Android“ operacinės sistemos ir „Samsung“ kompanijos gerbėjai šiais metais taip pat nestokos pasirinkimų – kone daugiausiai liaupsių susilaukė naujausia, Samsung Galaxy S23 telefonų serija. Jūsų laukia Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ir Galaxy S23 Ultra – visi jie pasižymi savais išskirtinumais. 

6,1 colių Galaxy S23 pasiūlys kompaktišką dydį ir „paprastesnes“ galimybes, tačiau tai pastebėsite tik tuomet, jei lyginsite šį modelį su šios serijos broliais. Atnaujintos kameros galimybės, tvirtas korpusas, talpi baterija ir našus procesorius turėtų nustebinti net ir reikliausius išmaniųjų naudotojus. Visgi, jeigu mėgstate kiek didesnius prietaisus, Jums labiau turėtų patikti Samsung Galaxy S23 Plus išmanusis: kartu su 6,6 įstrižaine gausite dar talpesnę, greičiau įkraunamą bateriją ir galėsite rinktis didesnę vidinę atmintį.

samsung galaxy s23 serijos telefonas

Tačiau kone daugiausiai komplimentų susilaukia pagrindinė šios serijos pažiba – Samsung Galaxy S23 telefonas: net 6,8 colių įstrižainės modelis yra tituluojamas kaip vienas įspūdingiausių flagmanų rinkoje. Dar geresnės kameros, talpesnė baterija, didesnė RAM ir vidinė atmintis – labai nedidelė dalis šio modelio privalumų. Jį galima pritaikyti bet kokioms užduotims, pradedant našumo reikalaujančiais darbais ir baigiant aukščiausios klasės fotografija. Be to, funkcionalumą dar labiau išplečia integruotas „S Pen“ rašiklis, kurį pritaikysite tiek darbinėms, tiek kūrybinėms užduotims – šio priedo dėka tam tikrais atvejais telefonas galės atstoti planšetę. 


Google Pixel 8 Pro  

Nors šio išmaniojo brolis, „Pixel 7 Pro“ buvo puikus išmanusis telefonas, šis modelis visas patirtis perkelia į naują lygį. „Tensor G3“ lustas ne tik padidina našumą, bet ir pagerina fotografavimo patirtį – tiesa, prie to prisideda ir pažangusis „Google“ apdorojimas. Telefone naudojama „Android 14“ programinė įranga yra laikoma itin „švaria“ ir intuityvia, o gamintojai žada įspūdingai ilgą jos palaikymą ir atnaujinimus. Jei prie viso to pridėsime ir prabangią, aukščiausios kokybės konstrukciją bei kainą, kuri vis dar yra mažesnė nei kitų įspūdingiausių flagmanų, taps akivaizdu, kodėl šis išmanusis nusipelnė Jūsų dėmesio. 

google pixel 8 pro telefonas

Samsung Galaxy Z Fold 5  

Nors sulankstomi telefonai buvo visiška naujovė, dabar prekyboje galima rasti ne vieną skirtingą jų modelį. Itin daug dėmesio susilaukia Z Fold 5, kuris į rinką sugrįžo ženkliai patobulintas. Lengvesnis, kompaktiškesnis korpusas jį leidžia dar patogiau nešiotis kartu su savimi ir dėl to nepaaukoti produktyvumo. Telefonas palaiko „S Pen“ rašiklį, naujausius 5G ir „WiFi“ ryšius, veikia greitai ir visapusiškai yra pritaikytas darbui – net ir tuomet, jei vienu metu tenka tvarkytis su keliomis užduotimis.

galaxy z fold 5 telefonas


Samsung Galaxy Z Flip5 

Sulankstomus telefonus verta rinktis ir tiems, kurie pirmenybę teikia kompaktiškiems modeliams – sulankstytą 3,4 colių prietaisą lengvai sutalpinsite net ir į ankštesnę kišenę. Tačiau konstrukcija vis vien bus tvirta, pritaikyta įvairiausiems Jūsų nuotykiams. „Flex Window“ ekranas suteikia dar daugiau universalumo ir ypač patinka tiems, kurie dažnai įamžina save asmenukėse. Bendra kamerų sistema taip pat yra verta komplimentų – tiek filmuoti, tiek fotografuoti pavyks nepriklausomai nuo apšvietimo sąlygų. 

samsung galaxy z flip5 telefonas