Naudingi patarimai

Geriausia indukcinė kaitlentė

Didelis indukcinių kaitlenčių pasirinkimas
2022 11 08
moteris naudojasi indukcine kaitlente virtuveje

Pastaraisiais metais indukcinės kaitlentės tampa vis populiaresnės – jos giriamos dėl efektyvumo, saugumo, ekonomiškumo ir lengvos priežiūros. Tokį privalumų sąrašą gamintojai neretai papildo ir kitomis galimybėmis, užtikrinančiomis dar sklandesnius gamybos procesus. Siūlome susipažinti su populiariausių indukcinių kaitlenčių sąrašu – jos maloniai nustebins savo funkcionalumu.

Esperanza EKH005

Dėl kompaktiško dydžio ši indukcinė kaitlentė lengvai gali būti pritaikoma ne tik mažoje virtuvėje, bet ir vagonėliuose ar sodo nameliuose. Kadangi ji yra laisvai pastatoma, tokį įrenginį patogu pasiimti su savimi – taip net ir išvykų metu greitai galėsite pasigaminti šilto ir gardaus maisto. Giriamas ir tvirtas jo korpusas, kurį yra itin paprasta valyti.

Esperanza EKH008

Jei negalite pasigirti ypatingai erdvia virtuve, šis dviejų kaitviečių laisvai pastatomas modelis turėtų palikti Jums įspūdį. Jums nebereikės rūpintis montavimo darbais, tačiau kaitlentė sėkmingai atliks visas pagrindines savo funkcijas ir efektyviai leis mėgautis gardžiais patiekalais. Pirkėjai savo atsiliepimuose šiam modeliui negaili komplimentų, tad visais aptarinėjamais privalumais beliko įsitikinti Jums patiems.

Esperanza EKH006

esperanza ekh006 indukcine kaitlente

Ši vieną kaitinimo paviršių turinti indukcinė kaitlentė taip pat nusipelnė būti tarp geriausiųjų. Už išskirtinai žemą kainą galėsite iš arčiau susipažinti su efektyvia gaminimo technologija, o be to, itin paprastai galėsite keisti prietaiso vietą ar netgi pasiimti jį kartu su savimi. Jei taupote vietą ir dažniausiai negaminate sudėtingų, kelių skirtingų indų reikalaujančių patiekalų, iš tiesų verta pagalvoti apie tokį variantą.

AEG IKE64450XB

Kur kas didesnė, įmontuojama indukcinė kaitlentė suteiks Jums neribotas gaminimo galimybes. Kaitvietės automatiškai prisitaiko prie Jūsų indų dydžio ir padėties, o jeigu reikia, pasitelkus „Multiple Bridge“ funkciją, dvi kaitvietes galima sujungti į vieną – gaminimo temperatūra bus automatiškai suderinama, jog rezultatai būtų tolygūs. Čia rasite ir galios padidinimo funkciją, kuri leis dar efektyviau pašildyti patiekalus.

Electrolux LIV63431BK

electrolux liv63431bk indukcine kaitlente

Šis modelis ne tik gali sujungti du kaitinimo paviršius. Dėl „Infinite“ technologijos toks įrenginys lengvai atpažįsta prikaistuvio dydį ir automatiškai parenka tinkamiausią karštį. Tai suteiks Jums dar daugiau laisvės renkantis tinkamiausius indus – kadangi valdymas taip pat bus itin patogus, galėsite ramiai susikoncentruoti į gamybinius procesus. Be to, turėsite galimybę rinktis iš dviejų spalvų – juodos ir baltos.

Allenzi PI29 B

Dvi kaitvietes siūlantis įmontuojamas įrenginys tarp geriausiųjų atsidūrė tikrai ne veltui. Ypač giriama prancūziška stiklo keramikos danga, kuri yra atspari subraižymams ir labai paprastai valosi. Tačiau gamintojai siūlo ir daugiau naudingų ypatybių, tokių kaip padidintos galios funkcija, apsauga nuo perkaitimo, užraktas nuo vaikų ar laikmatis su garsiniu signalu.  Prekinis ženklas yra apatinėje prietaiso dalyje, todėl jį lengvai suderinsite su kitų kompanijų buitine technika.

allenzi pi29 b indukcine kaitlente

Electrolux CIV634

Nors šis geriausių indukcinių kaitlenčių sąrašas artėja prie pabaigos, jo apačioje esantys modeliai taip pat gali labai maloniai nustebinti. Šis modelis pasiūlys lygiagrečio sujungimo funkciją, kuri leis apjungti dvi kaitviečių zonas į vieną, tačiau tiek temperatūra, tiek gaminimo trukmė išliks ta pati. Dėl „Infinite“ technologijos kiekviena zona prisitaikys prie Jūsų indų dydžio – kiekvienos iš jų parametrus galėsite valdyti atskirai. Verta paminėti ir „PowerBoost“ funkciją: jos dėka akimirksniu padidinamas karštis, tad gamybos procesai tampa dar spartesni.

electrolux civ634 indukcine kaitlente

Bosch PUE612FF1J

Ši indukcinė kaitlentė pirmiausia atkreipia dėmesį dėl elegantiškos savo išvaizdos, tačiau gamintojai pasirūpino, kad ji galėtų pasiūlyti daugiau maisto gamybos procesą lengvinančių funkcijų. Dėl „DirectSelect“ technologijos, labai patogiai galėsite pasirinkti gaminimo zoną, galią ir papildomas funkcijas, o „Restart“ funkcija pasirūpins, kad maistui išsiliejus, įrenginys išsijungtų automatiškai, tačiau išsaugotų paskutinius pasirinktus nustatymus. Verta paminėti ir dar labiau patobulintą „PowerBoost“ technologiją, tačiau ir taip akivaizdu, kodėl ši kaitlentė atsidūrė tarp geriausiųjų.

bosch pue612ff1j indukcine kaitlente

Visi šie modeliai skiriasi ir savo dydžiu, ir suteikiamomis galimybėmis, tad bet kuriuo atveju pavyks surasti būtent Jums tinkantį įrenginį. Jei apsispręsti vis vien pakankamai sunku, paruošėme Jums patarimus, kaip pasirinkti indukcinę kaitlentę.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.9/5
11 Pirkėjų įvertinimų

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?