Naudingi patarimai

Interjero tendencijos 2022 metais

Didelis svetainės baldų pasirinkimas
2021 10 25
jaukus svetaines kambarys su juoda sofa ir pilkomis detalemis

Nauji metai įneša naujų pokyčių ne tik į mūsų kasdienybę, bet ir į namų interjerą. Planuodami juos, dažnai atsižvelgiame ir į vyraujančias tendencijas, kurios kiekvienais metais nustebina naujais atradimais ir netikėtais sprendimais. Galbūt jūs svajojate apie skandinaviško stiliaus namų interjerą? Mes siūlome apsidairyti po dizainerės idėjas, kuriantis skandinaviško stiliaus namus. O dabar sužinokime, kokios interjero tendencijos 2022 metais bus populiariausios? 

Tvarumo idėjos

Per pastaruosius porą metų apie tvarumo idėjas buvo kalbėta itin daug, tad ir šiais metais tokių detalių namuose netrūks – priešingai, interjero dizaineriai mano, kad jų bus naudojama dar daugiau. Spėjama, jog baldai ir kiti interjero elementai vis dažniau bus gaminami iš aplinkai nekenksmingų medžiagų, tokių kaip regeneruota mediena, bambukas, džiutas, stiklas, perdirbtas plastikas ir metalas.

lofto tipo interjerassvetaines dizainas su medzio detalemistvarus svetaines dizainas

modernus tvarumo sprendimai svetaines kambario dizaine


„Zen“ interjeras

Ne vienerius metus populiarus ir vis labiau į mūsų namus įsiveržiantis tvarus interjeras turi dvejopą prasmę. Viena vertus, tai leidžia sukurti išradingą ir aplinkai nekenksmingą dizainą bei paieškoti ekologiškų alternatyvų savo namams. Iš kitos pusės, tai aiškaus, nesiblaškančio proto ir harmonijos derinys – būtent apie tai ir yra „zen“ stilius.

harmoningas virtuves interjeras zen stiliaus miegamasis zen stiliaus valgomasis

Galima sakyti, jog jis labai artimas minimalizmui, kuris šiais metais taip pat neapleis savo pozicijų. Laikomasi „mažiau yra daugiau“ filosofijos, pirmenybė teikiama organiškam, natūraliam dekorui ir apsiribojama tais daiktais, kurie atitinkamame kambaryje iš tiesų yra reikalingi.

70-ųjų retro prisilietimai

Šiais metais bus madingi senus laikus primenantys retro dekoro elementai. Švelnūs deginto apelsino, žalių samanų ir kitų šiltų neutralių spalvų tonai galės praskaidrinti Jūsų interjerą. Šie atspalviai gali atsiskleisti įvairiausiuose raštuose – galbūt net ir namuose atrasite šiam stiliui artimų detalių. Drąsiai jas galite traukti į dienos šviesą!

vintazinis namu interjeras vintazinis interjeras retro stiliaus interjeras

interjeras su retro stiliaus detalemis