Naudingi patarimai

Interjero tendencijos 2023 metais

Didelis svetainės baldų pasirinkimas
2022 12 15
jaukus svetaines kambarys su melyna sofa ir auksinemis detalemis

Nauji metai įneša naujų pokyčių ne tik į mūsų kasdienybę, bet ir į namų interjerą. Planuodami juos, dažnai atsižvelgiame ir į vyraujančias tendencijas, kurios kiekvienais metais nustebina naujais atradimais ir netikėtais sprendimais. Galbūt jūs svajojate apie skandinaviško stiliaus namų interjerą? Mes siūlome apsidairyti po dizainerės idėjas, kuriantis skandinaviško stiliaus namus. O dabar sužinokime, kokios interjero tendencijos 2023 metais bus populiariausios? 

Tvarumo idėjos

Per pastaruosius porą metų apie tvarumo idėjas buvo kalbėta itin daug, tad ir šiais metais tokių detalių namuose netrūks – priešingai, interjero dizaineriai mano, kad jų bus naudojama dar daugiau. Spėjama, jog baldai ir kiti interjero elementai vis dažniau bus gaminami iš aplinkai nekenksmingų medžiagų, tokių kaip regeneruota mediena, bambukas, džiutas, stiklas, perdirbtas plastikas ir metalas.

lofto tipo interjerassvetaines dizainas su medzio detalemistvarus svetaines dizainas

modernus tvarumo sprendimai svetaines kambario dizaine


Taupaus (thrifting) interjero tendencijos

Visam Vakarų pasauliui išgyvenant šiokią tokią krizę, pakilus energijos kainoms bei infliacijai, atsiranda poreikis daugiau taupyti. Dėl šio poreikio taupyti kitais metais nusimato įdomi interjero tendencija, angliškai vadinama thrifting. Nors pavadinimas per daug nežavi ir šiek tiek atsiduoda skurdu, iš tiesų šis stilius visiškai nėra kažkuo prastesnis už kitus. Esminis jo principas – interjere naudoti įvairias detales, kurias galima įsigyti senų, panaudotų, bet kažkuo įdomių, gražių daiktų krautuvėse, blusturgiuose ir panašiai. Taip per daug neišlaidaujama, bet ir, tuo pačiu, sukuriamas išskirtinis interjeras, kurio tikrai niekas nesugebės atkartoti.

taupus namu interjerasvintazinis namu interjerasnamu interjeras is sendaikciu

interjeras su taupaus stiliaus detalemis

„Japandi“ interjero stilius

Galbūt iš vien pavadinimo nėra lengva nuspėti, kas tai per stilius, bet daugelis apie jį išgirdę pirmą kartą, iš karto juo susižavi. Ne veltui „Japandi“ sulig kiekvienais metais tampa vis populiaresnis. Trumpai tariant, šis stilius apjungia geriausias japoniško ir skandinaviško minimalizmo interjere savybes. Šios tautos, be jokios abejonės yra labai skirtingos, tad ir jų pasaulio suvokimas skirtingas. Šios „vedybos“ interjere leidžia sukurti kažką tikrai intriguojančio, naujo ir dar visiškai nepažinto.

japandi interjero stiliaus namaijapandi namu interjerasjaukus japandi stiliaus namu interjeras

namu interjeras su japandi detalemis