Naudingi patarimai

JBL ausinės ir kolonėlės: kodėl jos vertos Jūsų investicijų?

Didelis garso kolonėlių pasirinkimas
2023 05 09
paaugliai naudojasi JBL prekės zenklo kolonelemis

Apie JBL ausines ir kolonėles daugiau ar mažiau yra girdėjęs kiekvienas. Ši amerikiečių kompanija, savo veiklą pradėjusi prieš daugiau kaip 70 metų, šiuo metu yra puikiai pažįstama ne tik tarp įprastų vartotojų, bet ir tarp muzikos profesionalų. Kompanija priklauso „Harman International Industries“, dukterinei „Samsung Electronics“ įmonei.

JBL prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su aukšta kokybe – per tiek metų jie sugebėjo išsilaikyti viršūnėse ir kartu su kintančiomis technologinėmis galimybėmis, tobulino ir savo produktus. Jei iki šiol nebuvote tikri, ar šia įmone verta pasitikėti, susipažinkite su JBL produkcijos išskirtinumais!

Kuo ypatingos JBL ausinės?

Dažniausiai minimi šie JBL ausinių privalumai:

jbl ausines

  • Puiki kokybė. Šiuo atveju kalbama ir apie garsą, ir apie pačių ausinių kokybę – milžiniškus produkcijos kiekius siūlanti kompanija nesigadins gero vardo siūlydama abejotinos kokybes prekes. Visgi, daugiausiai dėmesio norėtųsi skirti garsui: žemi ir vidutiniai dažniai yra kone idealūs, tačiau ir dėl aukštų retai kada sulaukiama kritikos. Nuolat siekiama garso kokybę dar labiau pagerinti ir kol kas puikiai pavyksta tai padaryti.
  • Madinga išvaizda. JBL ausinės šiais laikais yra mūsų įvaizdžio dalis – gamintojai, puikiai tai suprasdami, siūlo daugybę ryškių ir stilingų modelių. Su šiomis ausinėmis tikrai neliksite nepastebėti!
  • Maksimalus komfortas. Ausinės projektuojamos atsižvelgiant į žmogaus kūno inžineriją, todėl net ir nešiojant jas ilgą laiką, diskomforto neteks patirti. Pirkėjai dažnai pabrėžia ir tai, jog JBL ausinės nekrenta iš ausų, tad jas galima pritaikyti įvairioms veikloms.

Šiuo metu prekyboje yra net kelios JBL ausinių kategorijos, pritaikomos skirtingiems tikslams:

  • Ant ausų uždedamos JBL ausinės su galvos lankeliu išsiskiria savo nedideliu, galvos neapkraunančiu svoriu ir bekompromisiu, aukštos kokybės garsu.

jbl ausines su galvos lankeliu


  • Į ausis kišamos JBL ausinės apibūdinamos kaip gilios, galingos ir tikslios. Išskirtinis dažnio atsakas ir didelis našumas suteikia joms dar daugiau pranašumų. Tarp šių modelių rasite ir laidinių variantų, kurie nustebins itin patraukliu kainos ir kokybės santykiu.

i ausis kisamos jbl ausines


  • Sportui pritaikytos JBL ausinės tiks aktyviam Jūsų laisvalaikiui: nesvarbu, kokiu sportu užsiimsite, klausydami motyvuojančios muzikos, galėsite laisvai ir patogiai judėti.

jbl ausines sportui


  • Belaidės JBL ausinės užtikrina puikų garsą, ilgai tarnaujančią bateriją ir apima naujausias technologijas. Tarp šių modelių rasite tiek balso asistentą turinčių, tiek įspūdingą triukšmo slopinimą siūlančių modelių.


Kodėl verta pirkti JBL kolonėles?

Nešiojami garsiakalbiai dabar išgyvena savo aukso amžių, todėl nieko stebėtino, kad ir ši kompanija neatsilieka nuo pagrindinių tendencijų. JBL garso kolonėlės su „Bluetooth“ technologija ir talpia baterija puikiai tiks tiek namams, tiek linksmybėms su draugais ar stilingiems pasivaikščiojimams miesto gatvėmis. Visos jos yra atsparios vandeniui (IPX7), todėl galėsite kolonėles pritaikyti net ir siautulingiausiuose paplūdimio vakarėliuose. Be to, daugelyje modelių, naudodamiesi „Bluetooth“ ryšiu, galėsite atsiliepti ir į telefono skambučius.