Naudingi patarimai

Kaip atsikratyti celiulito?

Didelis anticeliulitinių, stangrinamųjų priemonių pasirinkimas
2020 04 10
mergina su stangria oda atsikraciusi celiulito

Celiulitas, dar kitaip vadinamas „apelsino žievele“ – daugelį moterų kamuojanti problema. Jis atsiranda dėl neteisingos mitybos, kraujotakos sutrikimų, per mažo fizinio aktyvumo ir kitų panašių priežasčių. Nors sveikatai problemų jis nekelia, norėdamos nuslėpti šiuos odos pokyčius, neretai slepiame odą po drabužiais ir dėl to kompleksuojame. Visgi, su tuo susigyventi tikrai neverta – jei įdėsite šiek tiek pastangų ir vadovausitės žemiau išvardintais patarimais, ir vėl galėsite mėgautis stangria ir lygia oda.

Pasirūpinkite subalansuota mityba

Kaip ir svorio metimas, taip ir celiulito gydymas pirmiausia prasideda virtuvėje. Svarbiausia iš organizmo pašalinti toksinų perteklių, taigi turėtumėte atsisveikinti su perdirbtais produktais. Jūsų racione turėtų nebelikti saldumynų, kepto maisto ir gazuotų gėrimų. Vietoj jų rinkitės vaisius, daržoves, geruosius angliavandenius ir liesą mėsą. Reguliariai reikėtų gerti vandenį – jis paspartins detoksikacijos procesus ir padės išvalyti susikaupusius toksinus.

Daugiau judėkite

Celiulitas dažniausiai atsiranda labiausiai „prispaustose“ vietose (pavyzdžiui, ant šlaunų ar sėdmenų), tad Jūsų tikslas – paspartinti kraujotaką ir limfos cirkuliaciją. Tam tiks įvairiausia fizinė veikla, į kurią įtraukti sėdmenų ir klubų raumenys. Galite bėgioti, šokti, plaukioti ar atlikti aerobikos bei fitneso pratimus. Ypač efektyviai veikia pritūpimai ir įtūpstai. Aktyviai pajudėti reikėtų maždaug 3-5 kartus per savaitę – rezultatų pasieksite tik tuomet, jei kūnui leisite ir šiek tiek pailsėti.

Pasilepinkite masažais

Vien tik masažuojant labiausiai paveiktas vietas, galima ženkliai sumažinti jo ryškumą. Tačiau dėl tokių procedūrų nebūtina keliauti pas specialistus – pasitelkę specialias priemones, masažą galite atlikti ir savo namuose. Šiuo atveju paprasčiausia pasirinkti vieną iš šių būdų:

  • Celiulito masažuokliai. Tai – specialūs prietaisai, kurie skatina cirkuliaciją ir limfų judėjimą. Jų judesiai atkuria profesionalų masažą, taigi galutiniu vaizdu tikrai neteks nusivilti.

  • Masažiniai aliejai. Lengvai, sukimą primenančiais judesiais ir patys galite masažuoti problemines vietas. Svarbiausia per stipriai jų nespausti, kad neatsirastų mėlynių. Tam, kad rezultatas būtų dar geresnis, patartina pasitelkti specialius masažinius aliejus. Praturtinti naudingais ingredientais, jie dar greičiau leis atsisveikinti su celiulito požymiais.


Išbandykite anticeliulitines priemones

Prie visų aukščiau išvardintų veiksmų reikėtų pridėti ir specialias priemones nuo celiulito. Galite rinktis vieną iš šių variantų: 

  • Kūno šveitimas. Šveitimo procedūros ne tik padeda atsisveikinti su nebegyvomis odos ląstelėmis, bet ir prisideda prie jos stangrinimo. Pasirinkus būtent kovai su celiulitu skirtas priemones, galima pasiekti labai akivaizdžių rezultatų. Šiam tikslui ypač tinka šveičiamąja druska praturtinti produktai. Verta išbandyti ir molį bei Negyvosios jūros purvą – šis produktas praturtintas įvairiausiais mineralais ir mikroelementais. Jis skatina detoksikaciją, giliai išvalo bei suteikia odai daugiau glotnumo ir elastingumo.