Naudingi patarimai

Blakstienų, antakių serumai: kada ir kokį rinktis?

Didelis blakstienų ir antakių stiprinančių priemonių pasirinkimas
2020 05 12
mergina naudojanti blakstienu ir antakiu seruma namuose

Gilus žvilgsnis neabejotinai turi įtakos tiek bendrai mūsų išvaizdai, tiek ir kuriamam makiažui. Tačiau norint atkreipti dėmesį į akis, lygiai taip pat reikia pasirūpinti ir antakiais bei blakstienomis. Viena dažniausiai kamuojančių problemų yra sustojęs plaukelių augimas, kuris ilgainiui apsunkina jų priežiūrą. Visgi, šiam tikslui yra skirti specialūs antakių ir blakstienų serumai – šį kartą aptarsime jų efektyvumą ir padėsime išsirinkti geriausius.

Serumai – efektyvus antakių augimo skatinimas

Net ir tos, kurioms antakių priežiūra visuomet buvo ypatingai svarbi, gali susidurti su problema, kuomet plaukeliai pradeda nebeaugti. Ypač tuomet, jei sekėte ankstesnes madas ir juos gerokai ploninote. Visgi, tai nereiškia, kad turėtumėte pasiduoti be kovos – serumai yra būtent tai, kas padeda atsiauginti antakius. Rinkdamiesi geriausią produktą, ieškokite šių ingredientų:

  • Bimatoprostas. Tai rūgštis, kuri ne tik sustiprins egzistuojančius plaukelius, bet ir paskatins naujų augimą.
  • Baltymai. Šiais ingredientais papildytas serumas pamaitins ir atkurs plaukelių struktūrą.
  • Riebiosios rūgštys ir vitaminai. Lipidai, pantenolis, B grupės vitaminai ir kitos panašios medžiagos kondicionuos ir sudrėkins antakių plaukus bei padės jiems augti vešlesniems.

Naudingų ingredientų gali būti ir daugiau – svarbiausia, kad jie maitintų, drėkintų ir padėtų plaukeliams augti. Svarstydamos, kaip atsiauginti antakius, turėtumėte įsidėmėti ir šiuos patarimus:

  • Kuriam laikui palikite juos ramybėje. Suprantama, kad palikti antakius be formos tikrai nesinori, tačiau kuriam laikui pešiojimo ar depiliavimo procedūrų vertėtų atsisakyti. Šalindamos plaukelius, net ir nenorėdamos, jų išrauti galime per daug – tuomet visas darbas nueis perniek. Panaši situacija ir su dažymu: tiesa, visiškai jo atsisakyti nereikia, tačiau turėtumėte nepersistengti su dažnumu, kad dar labiau nesusilpnintumėte plaukelių.
  • Atkreipkite dėmesį į tai, ką valgote. Net ir naudojant kokybišką antakių serumą, svarbu atsižvelgti į savo mitybą. Valgykite daugiau sveiko maisto (liesos mėsos, žuvies, vaisių, daržovių ir t.t.), atsisakykite žalingų įpročių ir situacija tikrai padės sparčiai gerėti.
  • Būkite kantrios. Antakių plaukeliai neataugs per naktį ar kelias – rezultatų gali tekti palaukti kelias savaites ar net visą mėnesį. Tad pasirinkto produkto iš anksto nenuvertinkite: tik panaudojusios jį ilgesnį laikotarpį, galėsite daryti išvadas.

Blakstienas stiprinantis serumas

Svajojančios apie vešlesnes ir ilgesnes blakstienas, specialių serumų pagalba dabar turi galimybę šiuos norus paversti realybe. Tam, kad nuspręstumėte, kurie yra geriausi blakstienų serumai, turėtumėte vadovautis keliais esminiais patarimais:

  • Atkreipkite dėmesį į priemonės sudėtį. Blakstienoms dažnai naudojami tie patys ingredientai, kaip ir antakių serumams - baltymai, vitaminai ir bimatoprostas. Jų sudėtyje taip pat galima rasti ir aliejų bei kitų naudingų medžiagų, kurios maitina ir stiprina plaukelius. Palyginkite komponentų kiekį ir atkreipkite dėmesį į jų atliekamą funkciją – taip lengvai išsiaiškinsite, kuris produktas atneš daugiausiai naudos.
  • Apsispręskite, koks yra Jūsų tikslas. Jei prekyboje matėte ir blakstienų kondicionierius, tikriausiai pagalvojote, kuo jie skiriasi nuo serumų. Pagrindinis šių priemonių skirtumas tas, jog kondicionieriai drėkina ir minkština jau išaugusias blakstienas, kad jos atrodytų ilgesnės ir tankesnės. Tačiau jei Jūsų tikslas yra efektyvesnis blakstienų augimas, šiuo klausimu gali padėti tik serumai.
  • Pasidomėkite atsiliepimais. Svarstant, koks yra geriausias blakstienų serumas, atsiliepimai gali padėti Jums apsispręsti. Pasidomėkite, ar produktai yra lengvai, patogiai naudojami ir ar kitoms moterims pavyko pasiekti pastebimų rezultatų. 

Ar blakstienų augimo serumas tinka antakiams?

Nesunku pastebėti, kad sutampa daugelis blakstienų ir antakių serumų ingredientų, o jų paskirtis taip pat yra tokia pati. Tad kyla klausimas, ar blakstienų serumą galima naudoti ir tais atvejais, kai norima atsiauginti antakių plaukelius. Iš esmės atsakymas yra teigiamas, tačiau geriausia pačioms pernelyg neeksperimentuoti ir rinktis dvejopą poveikį turinčius, tiek blakstienoms, tiek antakiams skirtus serumus. Jų pasirinkimu taip pat nenusivilsite.


Atsižvelgę į visus šiuos niuansus, lengvai nuspręsite, kurie antakių ir blakstienų serumai iš tiesų yra verti Jūsų dėmesio. Norint sustiprinti plaukelius, reikės apsišarvuoti kantrybe, tačiau jei išlauksite, rezultatai tikrai maloniai nustebins.

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
1 Pirkėjo įvertinimas

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?