Naudingi patarimai

Kaip patogiai keliauti kartu su augintiniu?

Didelis kelioninių reikmenų šunims pasirinkimas
2021 07 05
daiktai ir augintinis pasiruose kelionei

Dažnai keliaujantys ir turintys augintinių susiduria su dilema – keliauti kartu su gyvūnu ar jį palikti kitų priežiūrai. Galimi abu variantai, viskas priklauso nuo jūsų gyvūno charakterio, pasiruošimo kelionei ir kelionės tipo. Žinoma, galima augintinį palikti pažįstamiems, taip pat šunų viešbutyje, tačiau ne visi nori išsiskirti su savo augintiniu, juolab, ne visi gyvūnai gali pakelti išsiskyrimą. Todėl geriau atsakingai pasiruoškite kelionei, kad ji būtų maksimaliai sklandi ir patogi.

seima su augintiniu keliauja automobiliu

Kelionė su gyvūnu automobiliu yra patogiausias ir paprasčiausias pasirinkimas, nes, esant reikalui, galėsite sustoti pailsėti, pavedžioti ir visuomet matysite, kaip jaučiasi jūsų augintis, o tas ypač svarbu, jeigu keliaujate toli.

Priemonės kelionei su augintiniu

Kelioninis narvas

Pirmiausiai turite pasirūpinti kelioniniu narvu. Transportavimo narvą rinkitės pagal augintinio dydį. Katinui, šeškui, triušiui ar mažos veislės šuniui puikiai tiks plastikinė transportavimo dėžė, kitaip vadinu boksu. Didesnių veislių šunims – narvas. Keliavimas su gyvūnais pirmiausiai turi būti saugus, todėl narvas yra viena iš priemonių, kurioje jūsų augintinis keliaus saugiai, nesiblaškys po automobilį. Jeigu šunį galima prisegti saugos diržais, tai kitiems gyvūnams būtina rinktis transportavimo narvą.

suo kelioniniame narve


Transportavimo krepšys

Jeigu keliausite autobusu, traukiniu arba vykstate pas veterinarą, pasirūpinkite transportavimo krepšiu, kuriame patogiai nešitės savo augintinį. Gyvūnai viešose vietose dažnai išsigąsta, patiria daug streso, todėl didesnės veislės šunį visuomet veskitės su pavadėliu ir laikykite greta, o mažesniesiems savo augintiniams rinkitės transportavimo krepšį. Taip užtikrinsite, kad augintinis bus saugus, o jeigu išsigąs – nepabėgs.

suo kelioniniame krepsyje