Apsipirkimo gidai

Kaip pajungti kaitlentę?

Visi kaitlenčių pasiūlymai
2018 02 01
Geriausia kaitlentė

Išsirinkus tinkamiausią kaitlentę, laukia dar viena svarbi užduotis – pasirūpinti tinkamu jos įrengimu ir pajungimu. Tad jeigu nutarėte atlikti šį darbą patys, keletas paprastų patarimų padės greitai ir efektyviai susidoroti su šia užduotimi.

Top 10 Kaitlenčių


  1. Atkreipkite dėmesį, kad į baldus montuojamos kaitlentės gali būti naudojamos tik po to, kai yra įrengiamos visus standartus atitinkančiame paviršiuje.
  2. Kaitlentės komplektacijoje dažniausiai jau yra jos pajungimo kabelis, tačiau priklausomai nuo elektros įtampos, juo gali tekti pasirūpinti papildomai.
  3. 380V elektros įtampai reikės 5x2,5 mm2, o 220V – 3x4 mm2
  4. Prieš pradedant pajungimo darbus, reikia išjungti elektros maitinimą. Rekomenduotina, kad šį prietaisą prie elektros srovės jungtų tik kvalifikuotas specialistas.
  5. Tuomet reikia tinkamai įstatyti kaitlentę – tikslūs matmenys, kiek vietos reikia palikti nuo stalviršio krašto ir kitų elementų, yra nurodyti konkretaus gaminio instrukcijoje. Šių rekomendacijų laikymasis garantuos saugų kaitlentės naudojimą.
  6. Atsargiai apverskite kaitlentę ant stalviršio ar šiek tiek minkštesnio paviršiaus.
  7. Pritvirtinkite visus reikalavimus atitinkantį prietaiso laidą ir uždėkite sandarinimo juosteles.
  8. Apverskite kaitlentę ir įdėkite į jai skirtą nišą.
  9. Atkreipkite dėmesį, kad visi pajungimo laidai turi turėti pakankamai laisvos vietos ir jokiu būdu nesiliesti prie stalčių ar stalviršio paviršiaus.
  10. Įjunkite elektros maitinimą ir įkiškite kaitlentės laidą į rozetę. Jeigu visus veiksmus pavyko atlikti teisingai, prietaisas bus sėkmingai pasiruošęs darbui, o jei išgirsite ilgą garsinį signalą ar nematysite jokio vaizdo jos ekrane – pajungimo darbai vis dėlto nepasisekė.

Visas tikslesnes kaitlentės pajungimo ir priežiūros instrukcijas gausite kartu su šiuo prietaisu, tačiau jeigu kyla neaiškumų, ar iki šiol nesate susidūrę su jos montavimu, verčiau patiems atlikti paruošiamąsias užduotis, o visus kitus virtuvės technikos montavimo darbus palikti specialistams – taip būsite tikri, kad kaitlentė veiks saugiai ir kokybiškai tarnaus Jums ilgus metus.

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2019 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.