Naudingi patarimai

Kaip rinktis džiovyklę?

Džiovyklės nuo 216€
2017 05 04
Geriausia džiovyklė

Jeigu nusprendėte, kad jūsų gyvenimas su džiovykle būtų daug paprastesnis, tikrai neklystate. Džiovyklės leidžia ne tik sutaupyti vietos namuose, bet ir sutaupo jums laiko, nes džiovyklėje rūbai išdžiūsta daug greičiau, jie daug maloniau kvepia ir paprastai daugeliui jų netgi neprireiks papildomo lyginimo. Visgi džiovyklę pasirinkti yra ganėtinai sudėtinga. Tą padaryti padėsime mes, Pigu.lt ekspertai.

Pasirinkite džiovyklės džiovinimo tipą

Visų pirma, turėtumėte pagalvoti apie džiovyklės, kurią renkatės, tipą. Šiuo metu populiariausios yra kondensacinės ir kondensacinės su šilumos siurbliu džiovyklės. Kuo jos skiriasi?

  • Kondensacinės džiovyklės. Šio tipo įrenginiai pumpuoja šiltą, drėgną orą iš džiovyklės dugno vidaus ir pašalina visą to oro drėgmę. Drėgmė paverčiama vandeniu ir tas vanduo patenka į talpyklą. Šios džiovyklės yra šiek tiek pigesnės, bet jų eksploatacija vidutiniškai kainuoja beveik du kartus daugiau.


  • Kondensacinės džiovyklės su šilumos siurbliu. Ilgalaikėje perspektyvoje sutaupysite rinkdamiesi kondensacinę džiovyklę su šilumos siurbliu. Jos rūbų džiovinimui naudoją tą patį orą, kuris buvo išpumpuotas iš dugno, tiesiog tas oras yra išdžiovinamas ir įkaitinamas. Todėl paprastai šio tipo džiovyklės yra itin taupios ir jų eksploatacija yra daug pigesnė.