Naudingi patarimai

Kalėdinės dekoracijos: pasidaryk pats

Didelis priemonių rankdarbiams pasirinkimas
2021 11 29
svetaines interjeras dekoruotas kaledinemis dekoracijomis

Prasidedant šventiniam sezonui, laukia vienas svarbus ir labai malonus darbas – nuspręsite, kokios kalėdinės dekoracijos namams šiemet bus naudojamos. Nors dažniausiai skubame susipažinti su vyraujančiomis tendencijomis ir tuomet keliaujame papuošimų ieškoti parduotuvėse, įspūdingai atrodančius kūrinius įmanoma pagaminti ir patiems. Šis darbas nėra toks sudėtingas, kaip kad galėtų pasirodyti – tam prireiks tik šiek tiek kantrybės ir fantazijos. Siūlome susipažinti su lengvai įgyvendinamomis idėjomis ir patarimais, kaip pasigaminti kalėdines dekoracijas.

Kalėdinės namų dekoracijos iš veltinio

Vėlimas yra nebrangus ir lengvai išmokstamas užsiėmimas – pasitelkę tokią techniką, galėsite sukurti pačias įvairiausias namų dekoracijas. Vilna gali būti pačių įvairiausių spalvų, todėl lengvai suformuosite senius besmegenius, žvaigždes, dovanėles ir kitus šventinius simbolius. Jei prie jų pritvirtinsite juostelę, tokias dekoracijas bus galima pakabinti ant durų, langų ar kalėdinės eglutės. Tiesa, bus reikalingi ir papildomi rankdarbių reikmenys, tokie kaip vilna, speciali adata ir vėlimo kempinėlė ar kilimėlis.

berniukas gamina kaledine eglute is veltinio


Medžių šakelių girliandos

Pasitelkę pušų šakeles, galite sukurti įspūdingai atrodančias girliandas, pritaikomas tiek lauke, tiek ir namuose. Tokių kalėdinių dekoracijų gamyba yra labai paprasta: iš šakelių reikia suformuoti girliandą, tuomet ją papuošti lemputėmis, gamtos gėrybėmis, eglutės žaisliukais ar kitais panašiais elementais. Tam galite naudoti siūlus, vielutes, lipalą ar karštus klijus. Tokių žaliuojančių dekoracijų galite nepagailėti – tuomet aplinka namuose bus išties ypatinga.

kaledine girlianda is medzio sakeliu ant zidinio


Kalėdinės dekoracijos iš popieriaus

Įvairiausi karpiniai dažniausiai yra pasitelkiami kaip kalėdinės langų dekoracijos – tam prireiks tik popieriaus ir žirklių. Ypač populiaru karpyti snaiges – čia galėsite atskleisti savo kūrybiškumą. Tačiau jei į pagalbą pasikviesite ir vaikus, kartu sugalvosite ir dar daugiau įdomių idėjų. Dėmesio vertų langų dekoro idėjų ieškokite straipsnyje: Kaip papuošti langus Kalėdoms?

mama su dukra ruosiasi kabinti ant lango popierines snaiges