Naudingi patarimai

Kodėl kartais baldų tenka laukti iki kelių mėnesių?

Didelis svetainės baldų pasirinkimas
2019 06 18
fotelis ir sofa namų interjere

Baldai internetu šiais laikais perkami vis dažniau – galimybė apsipirkti neišėjus iš namų žavi kiekvieną, taupantį ir planuojantį savo laiką. Visgi, kartais užsakytų interjero ar eksterjero detalių tenka šiek palaukti – kad ir kaip norėtume kuo greičiau naujais gaminiais papuošti savo kambarius, pasitaiko situacijų, kuomet baldų pristatymas į namus užtrunka ilgiau nei įprasta. Kokios pagrindinės priežastys tai lemia?

Sudėtingesnis gamybos procesas

Visiškai primityvių gaminių gamyba dažniausiai ilgai netrunka, tačiau jeigu kalbėsime apie aukštesnės kokybės ar įmantresnio dizaino elementus, nieko stebėtino, kad šiek tiek pasikeis ir baldų pristatymo terminai. Galbūt naujoji Jūsų sofa labai spalvinga, o stalui naudojamos net kelių rūšių medžiagos? Tokių baldų realizacijai prireiks kur kas daugiau laiko, tačiau labai tikėtina, kad dėl to mėgausitės aukštesnės kokybės rezultatu.


Daugiau rankų darbo

Nieko nenustebinsime pasakydami, kad baldų gamyboje vis dar neretai pasitelkiamas rankų darbas – tokios detalės tebelaikomos tvirtesnėmis ir patikimesnėmis, todėl gamintojai noriai pasitelkia šiuos resursus. Tai atsispindi galutiniame rezultate – kruopštus ir atsakingas rankų darbas tikriausiai niekuomet neprilygs automatizuotiems procesams. Tačiau toks pasirinkimas taip pat nulemia ir tai, kad baldai į namus bus pristatyti šiek tiek vėliau negu Jūs įsivaizdavote. Visgi, daugelio parduotuvių, pavyzdžiui, Pigu.lt baldų pristatymas turi konkrečius terminus, tad įvertinę juos, galite nuspręsti, ar verta jų laukti.


Atsakingas pristatymas

Baldai internetu dažnai perkami ir dėl to, kad nebereikia rūpintis jų transportavimu į namus, tačiau ši atsakomybė atitenka pardavėjui. Tikriausiai nenorėtumėte, kad naujieji Jūsų baldai būtų apdaužyti, susibraižę, o galbūt netgi brokuoti – tam, kad tokie scenarijai netaptų realybe, iš anksto reikia pasirūpinti specialiomis, saugiomis transporto priemonėmis. Pristatymo terminas dėl to ženkliai neprailgėja, tačiau palaukę keliomis dienomis ilgiau, galėsite būti tikri, kad baldų kokybė bus nepriekaištinga.

Didelė paklausa

Tikriausiai sutiksite, kad įvairios akcijos (nemokamas baldų pristatymas, didelės nuolaidos) bei didžiausios metų šventės paskatina greičiau priimti sprendimą ir įsigyti jau anksčiau patikusį baldą geresnėmis sąlygomis. Visgi, bėda ta, kad taip pasielgti nusprendžia daugelis iš mūsų – tai iš dalies taip pat gali nulemti šiek tiek ilgesnį laukimo laikotarpį. Tačiau iš kitos pusės tai yra geras ženklas: jei ne Jūs vieni susižavėjote vienų ar kitų gamintojų siūlomais baldais, tai byloja apie jų patikimumą ir kokybę.


Galima teigti, jog nusprendę šiek tiek ilgiau palaukti patikusių baldų, tikrai neturėsite gailėtis. Ilgesni terminai asocijuojasi su aukštesne kokybe, kruopščiu ir atsakingu darbu, todėl naujieji Jūsų pirkiniai nustebins ne tik dailia išvaizda, bet ir savo ilgaamžiškumu!

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
5 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?