Naudingi patarimai

Kodėl kartais baldų tenka laukti iki kelių mėnesių?

Didelis svetainės baldų pasirinkimas
2019 06 18
fotelis ir sofa namų interjere

Baldai internetu šiais laikais perkami vis dažniau – galimybė apsipirkti neišėjus iš namų žavi kiekvieną, taupantį ir planuojantį savo laiką. Visgi, kartais užsakytų interjero ar eksterjero detalių tenka šiek palaukti – kad ir kaip norėtume kuo greičiau naujais gaminiais papuošti savo kambarius, pasitaiko situacijų, kuomet baldų pristatymas į namus užtrunka ilgiau nei įprasta. Kokios pagrindinės priežastys tai lemia?

Sudėtingesnis gamybos procesas

Visiškai primityvių gaminių gamyba dažniausiai ilgai netrunka, tačiau jeigu kalbėsime apie aukštesnės kokybės ar įmantresnio dizaino elementus, nieko stebėtino, kad šiek tiek pasikeis ir baldų pristatymo terminai. Galbūt naujoji Jūsų sofa labai spalvinga, o stalui naudojamos net kelių rūšių medžiagos? Tokių baldų realizacijai prireiks kur kas daugiau laiko, tačiau labai tikėtina, kad dėl to mėgausitės aukštesnės kokybės rezultatu.


Daugiau rankų darbo

Nieko nenustebinsime pasakydami, kad baldų gamyboje vis dar neretai pasitelkiamas rankų darbas – tokios detalės tebelaikomos tvirtesnėmis ir patikimesnėmis, todėl gamintojai noriai pasitelkia šiuos resursus. Tai atsispindi galutiniame rezultate – kruopštus ir atsakingas rankų darbas tikriausiai niekuomet neprilygs automatizuotiems procesams. Tačiau toks pasirinkimas taip pat nulemia ir tai, kad baldai į namus bus pristatyti šiek tiek vėliau negu Jūs įsivaizdavote. Visgi, daugelio parduotuvių, pavyzdžiui, Pigu.lt baldų pristatymas turi konkrečius terminus, tad įvertinę juos, galite nuspręsti, ar verta jų laukti.