Naudingi patarimai

Kokios firmos skalbimo mašinos yra geriausios?

Didelis skalbimo mašinų pasirinkimas
2023 12 11
skalbimo masina su svaros priemonemis stovi vonios kambaryje salia rudenisku augalu, chalato ir lentynos

Svarstydami, kokios skalbimo mašinos yra geriausios, turime apgalvoti daugybę skirtingų niuansų, tačiau ne mažiau svarbu atsižvelgti į šių įrenginių prekinį ženklą. Būtent nuo gamintojo neretai priklauso ir jų kokybė, ir tam tikros suteikiamos galimybės. Išskyrėme 10 populiariausių skalbimo mašinų gamintojų – jei rinksitės vieną iš jų, ilgus metus galėsite naudotis funkcionalia ir kokybiška įranga.

Beko

Patys gamintojai teigia, jog Beko skalbimo mašinos yra sukurtos taip, kad padėtų mums taupyti energiją, vandenį ir tuo pačiu idealiai prižiūrėtų visus skalbinius. Dėl to jose galima rasti daugybę technologijų, kurios, priklausomai nuo situacijos, leidžia skalbti tiek greičiau, tiek ir švelniau. Vartotojai atsiliepimuose tokias skalbykles apibūdina kaip tyliai veikiančias ir itin patikimas. Tarp jų galima rasti daugybę skirtingų talpų variantų, todėl juos galima pritaikyti bet kuriems namams.


Samsung

Kai kalbame apie elektronikos ar buitinės technikos prietaisus, sunku surasti geriausiųjų sąrašą, kuriame nebūtų minima ši kompanija – skalbimo mašinų atvejis taip pat nėra išimtis. Kiekviena Samsung skalbimo mašina yra sukurta taip, jog taupyti Jūsų laiką ir šį buities darbą padėtų atlikti kuo efektyviau. Energiją taupantys sprendimai, ilga tarnavimo trukmė ir platus kainų spektras – dažniausiai minimi šios technikos pranašumai.


balta skalbimo masina vonios kambaryje

AEG

Šios kompanijos pasižymi ypatingai gera kaina – jei ieškote optimaliausio kainos ir kokybės santykio, šiuo prekiniu ženklu pažymėti modeliai turėtų būti vienas pirmųjų Jūsų pasirinkimų. Tačiau tai nereiškia, kad AEG skalbimo mašina negali konkuruoti su brangesniais modeliais. Šiuose įrenginiuose rasite daugybę funkcijų, kurios užtikrins, kad rūbai po skalbimo atrodys tarsi ką tik įsigyti.


Bosch

Nesuklysime pasakydami, kad tai – vienas patikimiausių skalbimo mašinų gamintojų, kuris leis mėgautis puikia skalbimo kokybe ir nepriekaištingu įrangos veikimu. Būtent kokybei ši kompanija skiria ypatingą dėmesį. Kiekviena Bosch skalbimo mašina, prieš praleidžiant ją į prekybą, yra daugybę kartų testuojama, kad vėliau pirkėjams netektų susidurti su nemaloniomis staigmenomis. Susipažinus su pirkėjų atsiliepimais, panašu, kad tokia jų strategija pasiteisina su kaupu.


skalbimo masinos vidus su rubais

LG

LG skalbimo mašinos pirmiausia dėmesį patraukia savo stilinga, šiuolaikiška išvaizda, tačiau ne mažiau naudingų ypatybių galima rasti ir jų viduje. Didžioji dalis šios įrangos gali pasiūlyti aukščiausią energijos efektyvumą, o pirkėjai apžvalgose dažnai giria ir suteikiamas papildomas funkcijas. Antialerginės programos, patogus valdymas, inverterinis variklis – tai tik maža dalis privalumų, su kuriais galėsite susipažinti.