Naudingi patarimai

Lova su stalčiais ar pakeliamu mechanizmu: kokia geriausiai tiks Jums?

2020 06 01
patogi ir kokybiska lova su pakeliamu mechanizmu daiktams laikyti

Miegamajame norint turėti daugiau vietos daiktų sandėliavimui, dažnai pasirenkamos lovos su patalynės dėže. Šie baldai neišeikvojant papildomos kambario erdvės leidžia patogiai susidėti patalynę, drabužius ar kitus reikiamus daiktus. Visgi, jei nuspręsite rinktis būtent tokį modelį, turėtumėte atkreipti dėmesį, kad skiriasi jų pakėlimo mechanizmai. Miegamojo lovos su stalčiais ar pakeliamu mechanizmu – du populiariausi variantai, kurių savybes šį kartą ir panagrinėsime.


Lovos su stalčiais

Šio tipo baldai Jums gali pasiūlyti kelis papildomus, tačiau ne itin didelius stalčius daiktų laikymui. Priklausomai nuo konkretaus modelio, jie gali atsidaryti tiek iš šonų, tiek ir lovos priekyje. Tačiau reikėtų įsidėmėti, kad atitraukiant juos, bus reikalinga ir papildoma kambario erdvė. Turėtumėte įsitikinti, ar atitinkamas baldas tikrai tilps Jūsų miegamajame ir, pavyzdžiui, nesirems į spintelę.

Lovos su stalčiai leidžia itin patogiai organizuoti sandėliuojamus daiktus. Jie tampa tarsi papildomomis lentynėlėmis – kiekvienoje iš jų galite laikyti visiškai skirtingo tipo gaminius ir taip išvengti chaoso. Tiesa, dėl riboto stalčių dydžio, labai didelių daiktų galbūt ir nesutalpinsite. Tačiau šis aspektas priklauso nuo konkrečių matmenų – atsižvelkite į juos, kai svarstysite, kokią lovą rinktis. Tokio tipo baldai taip pat tinka žemesniems kambariams, kai dėl riboto aukščio nėra galimybės pritaikyti pakeliamo mechanizmo.

lova su stalciais miegamajame

Lovos su pakeliamu mechanizmu

Toks pakėlimo mechanizmas, dar kitaip vadinamas dujiniu, suteikia kur kas daugiau sandėliavimo vietos. Pakėlę čiužinį ir groteles, daiktus galite dėti per visą lovos plotą. Kadangi papildoma erdvė neišnaudojama nei stalčiams, nei jų mechanizmams, čia galima laikyti pačius įvairiausius, net ir gerokai didesnius daiktus. Tiesa, tvarką šiuo atveju teks išlaikyti patiems, taigi tikėtina, kad smulkesniems daiktams nuspręsite pasirinkti kitą vietą. Tačiau jei miegamajame trūksta vietos daiktams, šis lovų tipas turėtų būti pirmasis Jūsų pasirinkimas.

lova su pakeliamu mechanizmu

Lovos su pakeliamu mechanizmu mėgstamos ir dėl to, kad norint patekti į šią saugyklą, nereikia eikvoti kambario erdvės. Net ir tuomet, jei prie pat lovos stovi kiti daiktai, mechanizmą vis vien galėsite pakelti. Vienintele kliūtimi gali tapti itin žemos lubos, kurias dažniausiai galime sutikti mansardose.

Atkreipkite dėmesį, kad tokios lovos čiužinys gali pasikelti dviem skirtingais būdais:

  • Iš šono pakeliamas čiužinys tiks tais atvejais, kai viena lovos pusė stovi prie pat sienos.
  • Iš kojūgalio pakeliamas čiužinys pravers tuomet, kai prie baldo bus galima prieiti iš visų pusių, o galvūgalis bus atremtas į sieną.

Susipažinę su visomis šiomis ypatybėmis, nesunkiai nuspręsite, kuris lovų tipas labiausiai tiks Jums. Stalčius turintys variantai labiau tiks tiems, kurie nori organizuotos sandėliavimo vietos ir gali tam skirti šiek tiek papildomos kambario erdvės. Tuo tarpu pakėlimo mechanizmą turinčios lovos patiks tiems, kurie nori kaip įmanoma didesnės patalynės dėžės be jokių papildomų sąlygų.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.4/5
7 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?