Naudingi patarimai

Kaip pasirinkti makiažo pagrindą?

Platus makiažo pagrindų, pudrų asortimentas
2020 02 14
kaip issirinkti makiazo pagrinda pagal savo oda

Be makiažo pagrindo neapsieina nei viena moteris, kuri ruošiasi pasitelkti vizažo subtilybes tam, kad paryškintų savo veido privalumus. Didžioji dalis sėkmės priklauso nuo to, koks produktas bus naudojamas, tačiau kadangi šių priemonių asortimentas yra ypatingai gausus, neretai jau pasirinkimo procese padaroma nemažai klaidų. Tam, kad jų išvengtumėte ir lengvai nutartumėte, koks makiažo pagrindas geriausiai tinka Jums, svarbu apgalvoti kelis esminius aspektus.

Kam reikalingas makiažo pagrindas?

Pagrindinė šio produkto funkcija yra veido odos spalvos išlyginimas. Jis dažniausiai naudojamas po makiažo bazės. Neretai nutinka taip, kad skirtingos mūsų veido sritys susiduria su skirtingomis problemomis: pavyzdžiui, vienos zonos linkusios labiau sausėti, o kitos – blizgėti. Pasitelkus makiažo pagrindą, visą veido odą pavyksta suvienodinti ir paviršių paversti kur kas lygesniu – tuomet ir tolimesnių kosmetikos priemonių tepimas bus daug paprastesnis. Be to, teigiama, kad kokybiškas makiažo pagrindas vasarą saugoja nuo saulės spindulių, o žiemą – nuo šalčio.


Kuo makiažo pagrindas skiriasi nuo pudros?

Šiuo atveju reikėtų nepasiklysti skirtinguose pavadinimuose, kadangi pats makiažo pagrindas neretai yra vadinamas skysta ar kremine pudra – tokios priemonės atlieka lygiai tokią pačią funkciją. Tačiau jeigu kalbėsime apie kompaktines ir birias pudras, skirtumų išryškės kur kas daugiau. Kompaktinė pudra yra makiažo pagrindo alternatyva – jei reikia paslėpti menkus trūkumėlius ar suvienodinti spalvas, šis produktas pateisins Jūsų lūkesčius. Ją ypač mėgsta riebesnės odos savininkės. Tuo tarpu biri pudra tepama ant makiažo pagrindo – ji panaikina blizgumą ir užtikrina, kad makiažas laikytųsi ilgiau.