Naudingi patarimai

Naujausių tendencijų orkaitės, kaip išsirinkti?

Didelis orkaičių pasirinkimas
2019 11 20
moderni orkaite erdvioje virtuveje

Be orkaitės neįsivaizduojama nei viena virtuvė – šis įrenginys praverčia kiekvienam, bent kartais nutariančiam pasimėgauti gardžiais patiekalais. Nusprendus įsigyti naują orkaitę, tenka susipažinti su ypatingai gausiu jų asortimentu: gamintojai nuolat pasiūlo naujų funkcijų ir programų, dar labiau palengvinančių maisto gamybos procesus. Kokie sprendimai šiuo metu populiariausi ir ar tikrai visi iš jų yra verti Jūsų investicijų?

Mikrobangų funkcija

Tokią funkciją siūlantys įrenginiai leidžia greitai ir patogiai pasišildyti pageidaujamus patiekalus – turint tokią orkaitę, nebereikia atskirai įsigyti krosnelės. Jei ją jau turite, šios galimybės nebus labai aktualios, tačiau orkaitės ir mikrobangų krosnelės komplektas ypač pravers tiems, kurie virtuvėje taupo vietą ir pirmenybę teikia funkcionalesniems sprendimams.


Grilis

Mėgstate patiekalus su traškia pluta, tačiau niekaip nepavyksta pagaminti jų taip, kad galėtumėte skanauti ir sultingą įdarą? Tai reiškia, jog turėtumėte ieškoti orkaitės su griliu – ši funkcija leis iškepti patiekalus, kurie savo skoniu nei kiek nenusileis vasaros sezonu ruošiamiems šedevrams. Į tokią galimybę atkreipti dėmesį turėtų tie, kurie mėgsta žuvies ar mėsos patiekalus: jiems grilio funkcija pritaikoma dažniausiai.


Konvekcinis kepimas

Konvekcija orkaitėje padeda pasiekti panašių rezultatų, kaip ir ruošiant grilio patiekalus – dėl tolygiai paskirstomo karšto oro, patiekalai tobulai apskrunda iš visų pusių. Tokią funkciją galima pritaikyti ne tik mėsai, bet ir patiekalams iš tešlos, todėl apie šią galimybę iš tiesų verta pagalvoti. Svarbu žinoti, jog orkaitė su konvekcija ne tik lemia gardų patiekalų skonį, bet ir užtikrina efektyvesnį energijos suvartojimą – tai reiškia, jog galima sumažinti išlaidas.