Naudingi patarimai

Odos priežiūra šiltesniu laiku

Didelis veido kremų pasirinkimas
2020 03 18
mergina dziaugiasi glotnia ir nepriekaistinga veido oda papludimyje

Keičiantis sezonams, keičiasi ir mus supanti aplinka, todėl apie pokyčius reikia pagalvoti ir patiems. Šylant orams, pirmiausia pasikeičia mūsų garderobas, tačiau kartu su juo turėtų kisti ir odos priežiūros procedūros. Šį kartą aptarsime, kokia turėtų būti veido odos priežiūra vasarą ir pavasarį – vadovaudamiesi šiais patarimais, šiltuoju sezonu išsaugosite gyvybingą ir sveikai atrodančią jos išvaizdą.

Odos priežiūra pavasarį

Nors pastaruoju metu žiemos nebėra tokios šaltos ir žvarbios, šaltuoju laikotarpiu mūsų oda nusilpsta: išsausėja, papilkėja ir praranda gyvybingumą. Pavasarį jos laukia temperatūrų svyravimai, pirmieji saulės spinduliai ir kiti iššūkiai, su kuriais kovoti padės kasdieniai ritualai.

Tos pačios veido valymo procedūros

Kaip ir visus metus, pavasarį ir iš ryto, ir vakare kruopščiai reikėtų nuvalyti veidą. Taip pašalinsite visus nešvarumus ir paruošite odą poilsiui arba naujai dienai. Šiai procedūrai geriausiai tinka Jūsų odos tipui pritaikyti tonikai arba prausikliai – pavasariui įsibėgėjant, geriausia rinktis lengvesnę jų konsistenciją.

Ypatingas dėmesys drėkinimui

Tikėtina, kad sausas žiemos oras paveikė ir Jūsų odą – pavasarį reikėtų jai suteikti daugiau drėgmės. Tam galite naudoti drėkinamuosius kremus, kaukes ir kitas drėkinamąjį poveikį turinčias priemones. Jei oda itin išsausėjusi, drėkinantį kremą reikėtų pasitelkti ir nakčiai – tuomet greičiau pasieksite akivaizdžių rezultatų.


Susitikimas su pirmaisiais saulės spinduliais

Apsauginiai kremai rekomenduojami visus metus – jei žiemą šią priemonę „pamiršote“, pavasarį be jos tikrai neapsieisite. Dažniau pasirodant saulės spinduliams, norėsis daugiau laiko praleisti gryname ore – pasirūpinkite, kad jis būtų nekenksmingas Jūsų odai. Patikimiausią apsaugą užtikrins kremai, turintys SPF15 ar SPF30 filtrą.

Lengvesnės konsistencijos priemonės

Šylant orams, mūsų oda natūraliai tampa kiek riebesnė, taigi jos priežiūrai dažniau reikėtų rinktis lengvesnės konsistencijos produktus. Jei žiemą rinkotės riebesnius, aliejinio pagrindo produktus, pavasarį juos reikėtų pakeisti lengvesniais, vandens pagrindo losjonais ar pieneliais.

Nešvarumų šalinimas

Labai tikėtina, kad po žiemos Jūsų veido oda yra kiek apšerpetojusi, o viršutinės jos ląstelės – išvargintos ir negyvos. Vadinasi, jas reikia pašalinti. Tai padarysite pasitelkę specialius veido šveitiklius: pakaks, jei šią procedūrą pakartosite 2-3 kartus per savaitę. Oda labai greit taps gyvybingesnė ir atgaus natūralų savo švytėjimą.