Naudingi patarimai

Populiariausi lauko žaislai vaikams

Didelis lauko žaislų pasirinkimas
2019 06 18
vaikai guli ant žolės

Šiltuoju sezonu mažieji šeimos nariai kur kas daugiau laiko praleidžia gryname ore, tačiau niekas kitas išeiti į kiemą nemotyvuoja taip efektyviai, kaip nauji užsiėmimai. Lauko žaislai vaikams leidžia išbandyti naujus žaidimus, ugdo jų kūrybiškumą, lavina motorinius įgūdžius ir skatina bendrauti, tad dėl jų naudos abejoti nereikia – geriau susikoncentruoti į tai, kurie iš jų mažyliams patiks labiausiai. Tai padarysite lengviau, jei atkreipsite dėmesį į šį sąrašą – jame rasite pačius populiariausius vaikučių ir jų tėvelių pasirinkimus.

Sūpynės

Lauko sūpynės vaikams visuomet sukelia daug smagių emocijų – sunku būtų surasti mažylį, kuris tokių linksmybių atsisakytų. Priklausomai nuo turimos vietos, galite rinktis tiek pastatomus, tiek ant medžių ar kitų konstrukcijų pakabinamus modelius – bet kuriuo atveju Jūsų atžalų laukia smagus, turiningas, ir svarbiausia, saugus laisvalaikis!


Pripučiami lauko žaislai

Pripučiamos pilys, žaidimų aikštelės, palapinės, baseinai ar kiti statiniai yra kone geriausi lauko žaislai išsiruošus poilsiauti prie vandens telkinio – jie nesunkiai transportuojami, o vaikams tikrai nestinga fantazijos pritaikant juos skirtingiems žaidimams. Jei turite pakankamai vietos, tokie žaislai gali papuošti ir Jūsų kiemą – karštomis dienomis ir patys norėsite prisijungti prie gaivinančių vaikučių užsiėmimų. Dėl saugumo taip pat neteks nerimauti: kadangi žaisliukai pripučiami, žaisdami mažyliai neturės galimybių atsitrenkti į jokias tvirtas konstrukcijas.