Naudingi patarimai

Populiariausios transporto priemonės suaugusiems ir vaikams

Didelis dviračių, riedučių, riedlenčių pasirinkimas
2019 05 01
šeima su dviračiais prie jūros

Šiltuoju sezonu vis dažniau norisi palikti automobilį namuose ir išbandyti kitas, daugiau laiko gryname ore praleisti leidžiančias transporto priemones – dar geriau, kai į šias veiklas įsitraukia ir mažieji šeimos nariai. Tokių transporto priemonių pasirinkimas yra pakankamai gausus – susipažinkite su pačiomis populiariausiomis ir nuspręskite, kurią (ar kurias) iš jų pasirinksite kaip automobilio alternatyvą!

Dviračiai

Nesuklysime pasakydami, kad dviratis yra viena iš seniausių transporto priemonių, leidžiančių mums pakankamai patogiai pasiekti įvairias vietas, o galbūt – net leistis ir į tolimesnę išvyką. Išmokyti vaiką važiuoti dviračiu yra kiekvienų tėvų pareiga: kai ją įvykdysite, visi kartu galėsite šturmuoti miesto gatves ar miško takelius. Jei vaikams vis dar sunku įveikti šią užduotį, pasitelkite triratukus – su jais kelionės bus ne mažiau smagios ir nuotykingos!


Elektriniai paspirtukai

Šiuo metu elektriniai paspirtukai susilaukia ypatingai daug dėmesio: daugeliui tai vis dar naujovė, tačiau niekam nekyla abejonių, jog su tokia transporto priemone patogiai galima pasiekti darbą ar parduotuvę. Elektrinio paspirtuko valdymo principą nesunkiai perpras ir Jūsų atžalos, tačiau jei manote, kad jie tam dar per maži ir jaudinatės dėl saugumo – vietoj elektrinio rinkitės standartinį modelį.