Apsipirkimo gidai

Populiariausios transporto priemonės suaugusiems ir vaikams

Didelis dviračių, riedučių, riedlenčių pasirinkimas
2019 05 01
transpotro priemones vasarai

Šiltuoju sezonu vis dažniau norisi palikti automobilį namuose ir išbandyti kitas, daugiau laiko gryname ore praleisti leidžiančias transporto priemones – dar geriau, kai į šias veiklas įsitraukia ir mažieji šeimos nariai. Tokių transporto priemonių pasirinkimas yra pakankamai gausus – susipažinkite su pačiomis populiariausiomis ir nuspręskite, kurią (ar kurias) iš jų pasirinksite kaip automobilio alternatyvą!

Dviračiai

Nesuklysime pasakydami, kad dviratis yra viena iš seniausių transporto priemonių, leidžiančių mums pakankamai patogiai pasiekti įvairias vietas, o galbūt – net leistis ir į tolimesnę išvyką. Išmokyti vaiką važiuoti dviračiu yra kiekvienų tėvų pareiga: kai ją įvykdysite, visi kartu galėsite šturmuoti miesto gatves ar miško takelius. Jei vaikams vis dar sunku įveikti šią užduotį, pasitelkite triratukus – su jais kelionės bus ne mažiau smagios ir nuotykingos!


Elektriniai paspirtukai

Šiuo metu elektriniai paspirtukai susilaukia ypatingai daug dėmesio: daugeliui tai vis dar naujovė, tačiau niekam nekyla abejonių, jog su tokia transporto priemone patogiai galima pasiekti darbą ar parduotuvę. Elektrinio paspirtuko valdymo principą nesunkiai perpras ir Jūsų atžalos, tačiau jei manote, kad jie tam dar per maži ir jaudinatės dėl saugumo – vietoj elektrinio rinkitės standartinį modelį.


Riedžiai

Nors iš pažiūros riedžiai gali atrodyti pakankamai nestabilūs, neverta nerimauti – bet kas, išbandęs šią transporto priemonę, galėtų patvirtinti, jog tai taip pat paprasta, kaip ir naudotis elektriniu paspirtuku. Tačiau riedžiai užima kiek mažiau vietos ir suteikia dar didesnę judėjimo laisvę – jei tokios savybės skamba kaip privalumas, privalote juos išbandyti! Vaikams taip pat yra siūlomi specialiai jiems pritaikyti modeliai – jei šiek tiek nerimaujate dėl saugumo, pasirūpinkite papildomomis kelių, galvos bei alkūnių apsaugomis ir drąsiai leiskitės į naujus nuotykius!


Riedučiai

Tai – visiems puikiai pažįstama transporto priemonė, kuri praverčia ne tik tuomet, kai reikia pasiekti tam tikrą tikslą, bet ir tuomet, kai norisi aktyviau pajudėti. Jei Jus sužavės galimybė sudeginti nereikalingas kalorijas, vaikučiams patiks pats šios pramogos procesas – jau dabar galite planuoti pirmąsias išvykas į parką! Pirmieji kartai gali pareikalauti šiek tiek pastangų, tačiau po to tikrai išmoksite deramai juos suvaldyti.


Riedlentės

Galima sakyti, jog tai – pakankamai specifinė transporto priemonė, tinkanti ir patinkanti tikrai ne kiekvienam. Tačiau dažniausiai neigiamai į riedlentes žiūri tie, kurie patys nėra jų išbandę: labai tikėtina, jog pirmą kartą atsistoję ant „lentos“, savo nuomonę pakeisite. Lengva nebus, tačiau lengvas adrenalinas ir smagus laikas – garantuoti. Nenustebkite, jei ūgtelėjusios atžalos pačios paprašys tokio gaminio: įvairūs triukai ir linksmybės skatepark‘uose  vis dar labai madingi!


Visos šios transporto priemonės yra pakankamai skirtingos, todėl nesunkiai surasite tą, kuri labiausiai atitiks Jūsų lūkesčius. Nepabijokite išbandyti ir iki šiol baugiai atrodančių naujienų – pirmosios patirtys gali labai maloniai nustebinti!

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
1 Kliento įvertinimas

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2019 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.