Naudingi patarimai

Populiarūs kompiuteriniai/playstation žaidimai 2021-2022 metais

2021 11 22
vaikinas su ausinemis zaidzia kompiuterinius zaidimus prie stacionaraus kompiuterio ant zaidimu kedes

Kompiuteriniai žaidimai suteikia galimybę atitrūkti nuo realaus pasaulio ir išbandyti stulbinančias pramogas. Jų pasirinkimu taip pat netenka nusivilti – šiuo metu galima rasti daugybę skirtingų žanrų ir tematikų, pritaikytų skirtingiems pirkėjų poreikiams. Siūlome susipažinti su žaidimais, kurie 2021-2022 metais yra palankiausiai vertinami žaidėjų – galbūt tarp jų surasite ir tokį, kurį nuspręsite išbandyti patys.

Resident Evil 3

Jei labiausiai mėgstate siaubo žanrą, tikriausiai jau esate girdėję apie šį žaidimą – pats metas išbandyti ir naująjį jo leidimą. Jis nustebins šiek tiek greitesne eiga, tačiau tokiais pat ryškiais charakteriais ir realistiška aplinka. Padėkite pagrindiniams herojams išgyventi zombių apokalipsę, tačiau įsitikinkite, ar kambaryje įjungėte šviesą – po tikroviškų vaizdų jos Jums tikrai gali prireikti.

Apex Legends

Tai – vienas labiausiai giriamų šaudyklės žaidimų, šiuo metu esančių prekyboje. Žemėlapis yra fantastiškas, o „ping“ ryšio sistema yra kažkas tokio, ką nuo šiol turėtų turėti kiekvienas šaudymo žaidimas. Siužetas ir ginklai taip pat apibūdinami kaip labai įdomūs, o pats žaidimas praktiškai nereikalauja papildomų investicijų. Po tokio privalumų sąrašo jį tikrai norisi išbandyti patiems.

The Witcher 3: Wild Hunt

Net ir kritikai šiam vaidmenų žaidimui (RPG) negaili komplimentų – teigiama, kad jis pretenduoja tapti geriausiu visų laikų žaidimu. Tuo įsitikinsite net ir tuomet, jei nesate išbandę ankstesnių „Witcher“ serijos žaidimų. Įspūdinga gausa skirtingų pasirinkimų, įvairiapusiškas pagrindinis herojus ir plati terpė tyrinėjimams yra būtent tai, kam verta paskirti kelis šimtus valandų brangaus savo laiko. 

Monster Hunter World

Jei ieškote lengvą priklausomybę sukeliančio, įtraukiančio ir smagaus žaidimo, kurį galite žaisti tiek vienas, tiek ir su artimiausiais draugais, tai bus vienas geriausių pasirinkimų. Tiesa, reikės priprasti prie pakankamai žiaurių scenų, tačiau monstrų medžiotojams tai turėtų būti įprasta kasdienybė. Šiame veiksmo žaidime nuolat turėsite įveikti vis didesnius monstrus – nors siužetas atrodo pakankamai paprastas, jis gali labai maloniai nustebinti.

Red Dead Redemption 2

Šis veiksmo žaidimas nukels į senuosius Laukinius vakarus, kuriuose galioja savitos taisyklės. Jūs kontroliuosite vyriškį, priklausantį neteisėtai grupuotei – nors jis šiek tiek nusivylęs savo gyvenimo būdu, pats net neįsivaizduoja, kokia kita veikla būtų galima užsiimti. Be įspūdingos istorijos, Jūsų taip pat laukia ir nepriekaištinga grafika bei daugybė skirtingų parinkčių – visa tai „užkabins“ ilgoms valandoms.

Sid Meier's Civilization VI

Mėgstantiems strateginius žaidimus, iš tiesų verta atsigręžti į šį variantą. Čia turėsite galimybę sukurti savo imperiją, pradėdami nuo paprastos gyvenvietės ir pakildami iki galingo pasaulio. Sėkmė priklausys nuo to, ar pasitelksite karinę galią, technologinę viršenybę, ar kultūrinę įtaką. Panašu, kad nuobodžiauti su šiuo žaidimu tikrai nereikės.

Overwatch

Šauliai ne visuomet turi būti tamsūs ir šiurkštūs – jei sutinkate su šia mintimi, būsite maloniai nustebinti šiuo žaidimu. Jis išsiskiria spalvingais, šviesiais personažais ir įtraukiančiu pasauliu, kuris šį žaidimą perkėlė į visiškai kitą lygį ir netgi padėjo patekti tarp geriausiųjų. Čia Jūsų laukia daugybė spalvų, skirtingi žaidimo režimai su labai skirtingais stiliais, taigi tikrai liksite patenkinti suteiktomis galimybėmis.

Forza Horizon 4

Šis kompiuterinis žaidimas bus geriausias tiems, kurie labiausiai mėgsta lenktynių tematiką. Naujos transporto priemonės, švieži ir įtraukiantys vieno ir kelių žaidėjų režimai ir įspūdingi efektai, kurie daro įtaką aplinkai ir tuo pačiu keičia požiūrį į vairavimą... Taip pat reikėtų pridėti ir įvairiapusiškus maršrutus, kurie leis lenktyniauti žaviuose kaimuose, pajūrio miesteliuose, miestuose ar purvynuose. Tai greitas ir labai įspūdingas žaidimas, kuris patiks įspūdį net ir reikliausiems lenktynių entuziastams.

Sekiro: Shadows Die Twice

Šis RGB, vaidmenų žaidimas nukels Jus į XVI amžiaus Japoniją – čia Jūsų laukia antgamtiška atmosfera ir sunki, tačiau įdomi kova prieš dievus ir monstrus. Turėsite progą išbandyti fantastiškus judėjimo elementus, atrasite gudrias slaptas sistemas ir turėsite perprasti sunkų žaidimą su kardais. Lengva tikrai nebus, tačiau jei mėgstate iššūkius, nuo kompiuterio ekrano tikrai nesinorės atsitraukti.

Minecraft

Tai vienas iš kompiuterinių žaidimų, kurių pristatinėti tikrai nereikia – jau ne vienerius metus „Minecraft“ neapleidžia savo pozicijų ir stebina neblėstančiomis galimybėmis. Nors iš pradžių gali pasirodyti, kad pasitelkdami gamtoje esančius išteklius kursite naujus pasaulius, labai greitai įsitikinsite, jog ši istorija plėtojasi ne tik apie architektūrą. Jūsų laukia labai malonūs atradimai, kuriems tiesiog neįmanoma atsispirti.

Tai – populiariausi, tačiau tikrai ne vieninteliai kompiuteriniai žaidimai, kuriuos verta išbandyti. Tačiau jei nenorite skirti daug laiko paieškoms, nesuklysite pasirinkę vieną iš jų: šiuos siužetus palankiai įvertino viso pasaulio žaidimų entuziastai.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4/5
4 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?