Naudingi patarimai

Kūdikio kraitelis – reikalingiausi daiktai naujagimiui

Didelis prekių pasirinkimas kūdikio kraiteliui
2021 05 28
naujagimio daiktai

Naujo šeimos nario gimimas yra ne tik didelis džiaugsmas, bet ir iššūkis. Ypač tėvams, kurie laukiasi pirmojo vaikelio. Kūdikis toks mažas, o jam tiek daug visko reikia! Taip, kūdikiui reikia visko daug, nes jam netiks nei vienas jūsų namuose turimas daiktas. Dažnai tėvai susiduria su begale klausimų, pasiklysta pasiūlos džiunglėse, prisiperka nereikalingų daiktų. Taigi laukdami savo stebuklo, neskubėkite pirkti. Ieškokite, domėkitės, rinkitės, o pirkti pradėkite likus dviem ar trims mėnesiams iki kūdikio gimimo.

Prieš pradėdami pirkinių maratoną, pasidarykite sąrašą. Būtinųjų naujagimio kraitelio daiktų sąrašas ne toks ir ilgas, svarbesnė yra daiktų kokybė, saugumas.

besilaukianti moteris pildo sarasa naujagimio prekems

Kraitelis naujagimiui turi susidėti iš kelių pagrindinių prekių grupių – miegas, higiena, judėjimas, drabužiai, na, ir kitos smulkmenos.

Kūdikio miego kraitelis

Pirmiausiai turite pasirūpinti kūdikio miego vieta. Nestatykite lovytės prie radiatorių, arti langų ar durų. Geriausia, kad bent jau pirmaisiais mėnesiais kūdikio lovytė būtų arti jūsų lovos.

-          Tokia jau taisyklė ir tiesa, kad pirmomis dienomis jūsų naujagimis miegos visur, tik ne savo lovytėje. Žinoma, yra išimčių, tačiau dažniausiai naujagimiai nori būti prie tėvų ir juos jausti, o ir patys tėvai nenori atsitraukti nuo mažylių. Visgi lovytė yra būtina. Pirmiausiai, naujagimiai ir kūdikiai turi miegoti lovytėje dėl saugumo. Antra, kad ir jūs bent šiek tiek pailsėtumėte. Lovyčių pasirinkimas labai platus – lopšiukai, augančios lovytės, pristumiamos prie lovos ar standartinės. Taigi lovą kūdikiui rinkitės pagal savo norus ir galimybes, kambario dydį. Svarbiausia, rinkitės saugias, kuo natūralesnių medžiagų lovytes, jeigu perkate dažytą, įsitikinkite, kad dažai kokybiški ir saugūs kūdikiams.

patogi ir kokybiska lovyte naujagimiui