Naudingi patarimai

Ritualai vonioje: kas padės atsipalaiduoti po sunkios dienos?

Didelis dušo želės, aliejų pasirinkimas
2020 02 07
moteris poilsiauja jaukioje vonioje

Streso ir įtemptų dienų mūsų kasdienybėje tikrai netrūksta, tačiau gerai tai, kad pasikrauti pozityvios energijos galime net neišėję iš namų. Vos keli vonios ritualai padės greičiau atsipalaiduoti ir į kamuojančius rūpesčius pažiūrėti iš kitos pusės. Jei toks scenarijus skamba viliojančiai, nieko nelaukite ir išbandykite šiuos patarimus!

Pasirūpinkite pagrindiniais ingredientais

Tam, kad net ir trumpas pagulėjimas vonioje sukeltų kuo daugiau teigiamų emocijų, pirmiausia reikia pasirūpinti malonios temperatūros vandeniu ir pagalvoti, kokiomis papildomomis priemonėmis jį praturtinsite. Dažniausiai pasitelkiami šie ingredientai, kuriuos, priklausomai nuo asmeninių norų, galima derinti tarpusavyje:

  • Vonios burbulai. Po truputį tirpstantys ir putojantys vonios burbulai yra kone greičiausias būdas atgauti jėgas. Dažniausiai jie pasižymi ne tik maloniu aromatu, bet ir kūnui naudingomis savybėmis, taigi iš karto galėsite mėgautis net keliais privalumais.
  • Eteriniai aliejai. Vos keli šių aliejų lašai gali padaryti tikrus stebuklus! Norintiems atsipalaiduoti, rekomenduojama rinktis levandas, o praradusiems gerą nuotaiką, ją susigrąžinti padės citrusai ir rozmarinas. Tačiau išbandykite ir kitus aromatus – kartais jie gali labai maloniai nustebinti.


  • Vonios druska. Eteriniais aliejais ar kitais naudingais komponentais papildyta vonios druska atpalaiduoja ir ramina, taigi po tokios procedūros jausitės žvalūs ir pailsėję. Be to, prekyboje galima rasti ir odą maitinančių ar netgi kvėpavimą lengvinančių produktų – tokie SPA ritualai namuose bus naudingi ir Jūsų sveikatai.