Naudingi patarimai

Vyrų veido odos priežiūra: ką svarbiausia žinoti?

Didelis veido kremų vyrams pasirinkimas
2020 03 12
vyras naudojasi veido odos prieziuros priemonemis vonios kambaryje

Galima sakyti, kad vyrams su veido oda iš tikrųjų pasisekė. Dėl didesnio testosterono kiekio ji yra storesnė, šiurkštesnė ir atsparesnė, todėl vyrų veidai net ir be didelių pastangų ilgesnį laikotarpį atrodo kur kas jaunatviškiau. Visgi, jiems tenka susidurti su didesnėmis poromis ir odos riebumu, todėl didesnė ar mažesnė priežiūra vis vien yra būtina. Pateikiame vyrų veido odos priežiūros rekomendacijas – jei jomis vadovausitės, dar ilgiau mėgausitės jaunai atrodančia ir sveika jos išvaizda.

Prausimas

Per dieną susikaupusius nešvarumus geriausia pašalinti pasitelkus vyrišką prausiklį. Jei vis dar naudojate muilą, verčiau šios priemonės atsisakykite – ji gali paskatinti odos sausėjimą. Specialiu valikliu veidą nusprausti patartina vakare, tačiau jeigu oda yra riebesnė, šią procedūrą pravartu pakartoti ir ryte. Maždaug 1-2 kartus per savaitę derėtų pasirūpinti ir veido šveitimu. Naudodami odos šveitiklį, galėsite pastebimai ją išlyginti ir išvalyti gilesnius sluoksnius. Po tokių procedūrų geriau atsiveria poros, dingsta nuovargio simptomai, o skutimasis taip pat tampa daug paprastesnis.


Drėkinimas ir maitinimas

Nors didžioji dalis prausiklių turi ir drėkinančių savybių, nesuklysite, jei po prausimosi veido odą dar šiek tiek sudrėkinsite. Taip dar geriau apsaugosite ją nuo senėjimo procesų. Rinkdamiesi tinkamiausią produktą, atsižvelkite į savo odos tipą. Sausai geriausiai tiks riebesnis kremas, normaliai – losjonas, o riebiai patartina naudoti toniką arba želė konsistencijos drėkinamąją priemonę. Šiuo atveju nebūtina rinktis būtent vyrams skirtų produktų. Svarbu, kad juose nebūtų daug kvapiųjų medžiagų, o priemonė ne tik pamaitintų ir sudrėkintų odą, bet ir lengvai į ją susigertų.