Naudingi patarimai

Geriausia buitinė technika: kokį gamintoją pasirinkti?

Didelis buitinės technikos pasirinkimas
2022 03 02
buitine technika namams

Kokie namai be buitinės technikos? Skalbiame, gaminame maistą, kuičiamės namų ruošoje ir dar daug kur į pagalbą pasitelkiame visokiausias mašinas. Esame taip prie jų įpratę, kad kai kurių darbų savomis rankomis jau ir nebesugebėtume atlikti. Tad kai renkamės geriausią buitinę techniką, tikimės, kad ji tarnaus ilgai ir kokybiškai. Vienas pagrindinių tai lemiančių faktorių dažniausiai yra gamintojas. Tačiau neįmanoma vienareikšmiškai atsakyti į klausimą, kokios firmos geriausia buitinė technika. Vieni gamintojai galbūt kuria puikius dulkių siurblius, kiti - televizorius ar kitą namų techniką, o treti – geriausi šaldytuvų gamintojai. Todėl šiame gide apžvelgsime įvarius buitinės technikos gamintojus atsitiktine tvarka. Galbūt tai padės nuspręsti, kokią buitinę techniką rinktis konkrečiu atveju.

virtuves interjeras su buitine technika

„Whirlpool“

Jeigu klaustume, kokios firmos buitinė technika patikimiausia, „Whirlpool“ prekės ženklas tikrai turėtų atsirasti tarp galimų atsakymo variantų. Dar 1911 m. įkurta amerikiečių įmonė yra vienas populiariausių didelio gabarito virtuvinės technikos gamintojų tarp pirkėjų visame pasaulyje. Įmonė daug investuoja į savo produkcijos kokybę. Tai puikiai atspindi ir statistika: „Whirlpool“ buitinės technikos pirkėjai yra vieni iš rečiausiai besikreipiančių dėl garantinio aptarnavimo. 2021 m. įvairūs „Whirlpool“ produktai laimėjo apdovanojimus geriausių šaldytuvų, orkaičių ir skalbimo mašinų kategorijose. Tad jei domitės, kokios firmos šaldytuvai geriausi, arba kokios firmos orkaitės geriausios, „Whirlpool“ jums gali būti vienas iš tinkamų variantų.

whirlpool skalbimo masina


„Samsung“

Ši tarptautinė Pietų Korėjoje nuo 1938 m. įsikūrusi korporacija yra tikras banginis. Daugeliui puikiai pažįstama kaip viena pirmaujančių išmaniųjų telefonų ir televizorių gamintoja, „Samsung“ pirmauja ir buitinės technikos srityje. Įmonė gali pasiūlyti labai platų gaminių spektrą: dulkių siurblius, mikrobangų krosneles, orkaites, indaploves ir net šaldytuvus. „Samsung“ itin daug dėmesio skirią į naujų išmaniųjų technologijų kūrimą, todėl jos gaminiai nėra šiaip sau buitinė technika – tai aukščiausio lygio išmanieji įrenginiai. Jie tampa dar geresniais, kai susiejami vienas su kitu ir apjungiami į vieną bendrą, pavyzdžiui, išmanios virtuvės ekosistemą. Be išmaniųjų technologijų, „Samsung“ buitinė technika pasižymi nepriekaištingu dizainu. Taip pat vienas iš geriausią kainos ir kokybės santykį galinčių pasiūlyti gamintojų. Kokios firmos geriausia buitinė technika? Be abejonės, „Samsung“ yra viena iš pretendenčių.

samsung skalbimo masina samsung oro kondicionierius


„LG Electronics“

Ši įmonė yra savotiška mažesnioji „Samsung“ sesė. Nuo 1958 m. toje pačioje Pietų Korėjoje veikianti tarptautinė korporacija taip pat kuria bei gamina išmaniuosius įrenginius, įskaitant telefonus, televizorius ir buitinę techniką. Po „Samsung“ ir „Sony“, tai trečia pasaulyje elektronikos gamintoja pagal produkcijos apimtis. Pagal buitinės technikos kainas, tai aukštesniosios klasės gamintojas. Tačiau pasaulyje vertinami „LG“ buitinės technikos kokybė, patikimumas ir elegantiškas dizainas atperka didesnę kainą. Ypač gerų įvertinimų susilaukia „LG“ šaldytuvai ir indaplovės. Tad jei ieškote, kokios firmos šaldytuvai geriausi, nepamirškite pasidomėti jų siūlomais produktais.

lg skalbimo masina lg televizorius


„Bosch“

Dar 1886 m. pradėjusi veikti vokiečių įmonė per savo ilgą istoriją susikūrė aukščiausios kokybės buitinės technikos gamintojos įvaizdį. Apie „Bosch“ gaminių patikimumą liudija ir gamintojo suteikiamos garantijos, kurios yra vienos ilgiausių pasaulinėje rinkoje. Žinoma, kokybė kainuoja, todėl geriausia buitinė technika iš „Bosch“ gana brangi. „Bosch“ lyderystė ypač pasireiškia su maisto gaminimu susijusios technikos pasiūloje. Keletas pavyzdžių: viryklės, sienoje integruojamos orkaitės, kaitlentės, mikrobangų krosnelės, kavos aparatai ir kt. Įmonė daug investuoja į maisto gaminimą palengvinančias technologijas, pavyzdžiui, išmanias aušinimo sistemas orkaitėse arba savaiminio valymo technologijas. Pastaruoju metu „Bosch“ vysto ir buitinės technikos valdymo išmaniaisiais telefonais sistemas. Be to, tai aplinkai draugiškas gamintojas, dedantis dideles pastangas gamyboje naudoti kiek įmanoma tvaresnes medžiagas. Taigi, renkantis, kokios firmos orkaitės geriausios, apie „Bosch“ būtina pagalvoti.

bosch indaplove virtuveje bosch skalbimo masina ir dziovykle


„Electrolux“

Tai 1919 m. Švedijoje įkurta elektronikos gamintoja. Buitinės technikos rinkoje geriausiai žinomi jos dulkių siurbliai. Ir ne be reikalo, nes būtent nuo dulkių siurblių „Electrolux“ pradėjo savo verslą. Metams bėgant, įmonė investavo į vis įvairesnių buitinių prietaisų kūrimą, kol išaugo į šiandieninę visame pasaulyje reikšmingą korporaciją. Dabar įmonė gali pasiūlyti ne tik kokybiškus dulkių siurblius, bet ir skalbimo mašinas, šaldytuvus, indaploves, virykles, blenderius, sulčiaspaudes, vaflių keptuves, oro kondicionierius ir t.t. „Electrolux“ yra vienas iš pigesnių buitinės technikos prekės ženklų, bet kokybės santykiu gali konkuruoti su aukščiausios klasės prekės ženklais.

electrolux dulkiu siurblys electrolux skalbimo masina ir dziovykle


„Beko“

Nuo 1954 m. Turkijoje įsikūrusi įmonė gamina šaldytuvus, šaldiklius, virykles, orkaites, mikrobangų krosneles, indaploves, skalbimo mašinas, oro kondicionierius ir dar daug kitų dalykų. „Beko“ buitinės technikos produkcija itin populiari Europoje, be to, ji labai prieinama kainos atžvilgiu. Kurdama naujus buities įrenginius, „Beko“ daug dėmesio skiria mažam energijos suvartojimui. Tad tai bus geriausi buitinės technikos gaminiai, jeigu tikimasi finansiškai prieinamo ir efektyviai elektros energiją vartojančio sprendimo.

beko kaitlente virtuveje


„Miele“

Tai dar vienas vokiečių buitinės technikos gamintojas, savo veiklą pradėjęs dar gūdžiais 1899 metais. Įmonė gamina indaploves, kaitlentes, orkaites, kavos aparatus, šaldytuvus, skalbimo mašinas, džiovykles ir kt. Labiausiai „Miele“ pasaulyje garsina automatinės orkaitės, išmanieji dulki siurbliai, stilingai integruota virtuvės įranga ir kiti panašūs inovatyvūs sprendimai. Tai vidutinės-aukštesnės kainos buitinės technikos gamintojas ir vienas palankiausiai vertinamas pirkėjų.

miele skalbimo masina miele kavos aparatai


Taigi, sunku vienareikšmiškai pasakyti, kokios firmos geriausia buitinė technika. Visos populiariausios buitinės technikos įmonės varžosi besistengdamos sukurti geriausią įrangą. Tačiau dauguma jų siūlo rinktis iš plataus kainos diapazono. Tad daug kas priklauso, kiek norisi investuoti į naują buitinę techniką. Ją renkantis, prekės ženklas tėra tik vienas iš dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį. Kituose mūsų giduose daugiau patarimų apie tai, kaip išsirinkti virtuvės buitinę techniką, bei kaip pasirinkti smulkią buitinę techniką.

Pirkėjams patiko šis įrašas

3.8/5
12 Pirkėjų įvertinimų

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?